Koncert Hansa Andriasa ,czyli pierwszy w Polsce debiut Wysp Owczych

Koncert Hansa Andriasa

Koncert Hansa Andriasa ,czyli pierwszy w Polsce debiut Wysp Owczych

koncert hansa andriasa

19 października galeria La Boheme będzie miała przyjemność gościć debiutującego w Polsce muzyka z Wysp Owczych. Koncert Hansa Andriasa odbędzie się już w czwartek przy ul. Mysłowickiej 1 na warszawskim Żoliborzu o godz. 20. Zaproszenie jest dla wszystkich, a jeśli myślisz, że jest to kolejny koncert, za który trzeba zapłacić duże pieniądze – jesteś w błędzie 😉 Cena za koncert nie jest ustalona – płacisz tyle, ile chcesz, a cała kwota przeznaczona jest dla artysty. Tak więc, serdecznie zapraszamy !

Koncert Hansa Andriasa – kim jest debiutujący w Polsce wokalista?

Hans Andrias to młody, interesujący songwriter pochodzący z Wysp Owczych, a dokładnie z Klaksvíku. W 2012 roku muzyk zdobył nagrodę Planet Awards w kategorii Best New Solo Artist! Jednak na jego oficjalny album przyszło nam trochę poczekać. Debiutancki krążek artysty „Vision” ukazał się dopiero minionej zimy nakładem wytwórni Tutl Records a artysta ruszył w trasę koncertową po Europie.

Na swoim debiutanckim albumie Hans Andrias prezentuje nam zestaw przejmujących i nastrojowych utworów, których brzmienie można w skrócie opisać jako połączenie na wpół akustycznego dark folk rocka z wpływami americany i alternatywnego country. To pieśni z nutą tęsknoty, melancholii i prawdy opakowane w niezwykle przyjemne aranżacje. Dodam, iż warstwa aranżacyjna, choć nierzadko oszczędna stoi tutaj na bardzo wysokim poziomie i dowodzi ogromnego talentu młodego artysty, jak i towarzyszących mu muzyków. Niemal intymne pokłady, w których nie brakuje interesujących smaczków, w połączeniu z ciepłym i emocjonalnym głosem wokalisty potrafią mocno zahipnotyzować – pisze o albumie Marcin Kozicki, dziennikarz portali „Stacja Islandia” i „Muzyka Islandzka”, ekspert od muzyki skandynawskiej.

Będziecie mieli możliwość posłuchać jego twórczości na antenie radia Hobby 89,4fm tak więc zapraszamy !

Przeczytaj również II Konferencja Eksport do krajów Zatoki Arabskiej

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *