Odmienny punkt widzenia – piątek 20 października. Goście: Bożena Kamińska, Jakub Grygowski, Paweł Budrewicz.

Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 2 października goście: Andrzej Sadowski, Jan Fijor, Jerzy Krüger-Paprota

Odmienny punkt widzenia – piątek 20 października. Goście: Bożena Kamińska, Jakub Grygowski, Paweł Budrewicz.

Piękny październik mamy a i listopad (przynajmniej w pierwszej połowie) zapowiada się całkiem nieźle – nie trzeba mocno grzać. O tym też porozmawiamy.

W dzisiejszej audycji poruszymy kilka spraw bieżących i kilka bardziej bieżących oraz jedną najbardziej bieżącą, czyli – konkurs.

Zaczniemy od rozmowy z Bożeną Kamińską, posłanką Platformy Obywatelskiej: reforma/ zmiany w organach ścigania i wymiarze sprawiedliwości, kto będzie kandydatem PO na prezydenta Warszawy i dlaczego będzie nim człowiek .Nowoczesnej,

Z Lądkiem Zdrojem też porozmawiamy o wymiarze sprawiedliwości, ale wyspiarskim; zastanowimy się również nad ciekawymi zmianami, które zaszły w pojęciu „rasizm”.

Z mec. Pawłem Budrewiczem, ekspertem Centrum im. Adama Smitha, porozmawiamy o kasie, bo przecież kasa jest najważniejsza. Dlatego przyjrzymy się planom premiera Morawieckiego, wskaźnikom, prognozom wzrostu PKB podanym przez Bank Światowy oraz konsumpcji, która rośnie w zastraszającym tempie, czego nie można powiedzieć o inwestycjach w sektorze firm prywatnych.

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *