KONKURS „Bruksela z Radiem Hobby 89,4fm” – REGULAMIN

Odmienny Punkt Widzenia

Legionowo dnia 21-10-2017

REGULAMIN KONKURSÓW ANTENOWYCH RADIA HOBBY 89’4FM

KONKURS „Bruksela z Radiem Hobby 89,4fm”

 

  1. NAZWA ORGANIZATORA KONKURSU

 

Organizatorem konkursu jest: RADIO HOBBY 89’4FM, ul. Jagiellońska 10, 05-120 Legionowo

 

Konkurs odbywa się na antenie wg scenariusza opracowanego przez Radio Hobby 89’4FM, do którego radio posiada wszelkie prawa autorskie i może dobrowolnie go modyfikować w zależności od potrzeb i rozwoju sytuacji podczas realizacji całości akcji konkursowej.

Sposób realizacji konkursu określa Radio Hobby 89’4FM, a kwestie nie unormowane niniejszym regulaminem, a dotyczące konkursu rozstrzyga zawsze Organizator.

        

  1. UCZESTNICY KONKURSU

W konkursie może wziąć udział każdy słuchacz Radia Hobby 89,4fm słuchający audycji Pawła Siegera pt Odmienny Punkt Widzenia. Warunek dodatkowy to polubienie na Facebooku profilu Radia https://www.facebook.com/RadioHobby/ oraz zalajkowanie ostatniego postu dotyczącego w/w audycji (do czasu komentowania przypięty u góry osi czasu) oraz zalajkowanie jakiegokolwiek innego postu na profilu Radia. Konieczne jest też jego udostępnienie na własnym profilu.

 

  1. NAGRODY

Nagrody Do wygrania to 2 podwójny oraz 2 pojedyncze wyjazdy na zwiedzanie Parlamentu Europejskiego. Nagroda obejmuje przelot samolotem w obie strony z Warszawy, transport po Brukseli, wyżywienie, hotel. Zwiedzanie Parlamentu Europejskiego w trakcie obrad plenarnych, zwiedzanie Brukseli z przewodnikiem. Wylot 28.11 powrót 30.11. Gwarantem jakości nagród jest Parlament Europejski w tym konkursie reprezentowany przez Posła Pana Janusza Korwina-Mikke. W Każdym aktualnym poście zobaczycie również informację o nagrodzie.

 

  1. ZASADY PRZYZNAWANIA I ODBIORU NAGRÓD

Pierwszy warunek by wygrać nagrodę jest spełnienie wymogów określonych w pkt 2 powyższego regulaminu.

Po bieżącej audycji na stronie www.hobby.pl w zakładce Odmienny Punkt Widzenia w artykule dotyczącym aktualnej audycji pojawi się na dole tekstu godzina. Po upływie tej godziny należy wpisać pod aktualnym postem (do czasu komentowania przypięty u góry osi czasu) bieżącej audycji komentarz, wystarczy że będzie słowo Bruksela. Pośród 30 pierwszych komentarzy jakie pojawią się licząc kolejno od góry sprawdzimy u każdego ilość lajków na jego profilu. Osoba z największą ilością lajków pod udostępnionym postem z bieżącej audycji wygrywa nagrodę przyporządkowaną tej audycji.

 

  1. INFORMACJA O WYGRANEJ

Informacje o zwycięzcy pojawią się na stronie www.hobby.pl w poście zapowiadającym audycję pod godziną startu konkursu.

 

  1. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Organizator konkursu ma prawo odmówić wydania nagrody głosującemu w przypadku naruszenia przez niego któregokolwiek z punktów niniejszego regulaminy. Laureatem można być jedynie raz, osoba wygrywająca nagrodę nie może uczestniczyć dalej w konkursie.

Organizator konkursu ma prawo odmówić wydania nagrody uczestnikowi konkursu w przypadku naruszenia przez niego któregokolwiek z punktów niniejszego regulaminy.

 

  1. INFORMACJE DLA LAUREATA/WARUNKI ODBIORU NAGRODY

Zwycięzca po rozpoznaniu siebie jako Laureata winien na mail redakcja@hobby.pl wysłać swoje dane kontaktowe oraz osobiste dla przygotowania dokumentów wyjazdowych. Warunkiem dodatkowym jest deklaracja umieszczenia po powrocie postu na swoim profilu z relacją z przebiegu wycieczki wraz z min. 10 zdjęciami. W przypadku nie umieszczenia takiej relacji na swoim profilu Facebook’owym w 7dni od powrotu organizator będzie domagał się wpłaty 500zł na cele społeczne.

 

Regulamin jest ogólnodostępny – do wglądu w sekretariacie Radia Hobby89’4FM oraz na stronie internetowej www.hobby.pl w zakładce Odmienny Punkt Widzenia.

KONKURS „Bruksela z Radiem Hobby 89,4fm” - REGULAMIN
KONKURS „Bruksela z Radiem Hobby 89,4fm” – REGULAMIN
Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *