Odmienny punkt widzenia – piątek 10 listopada. Goście: Beata Wardak, Aleksandra Świdzińska, Jakub Grygowski, Jacek Wilk

Odmienny punkt widzenia – piątek 10 listopada. Goście: Beata Wardak, Aleksandra Świdzińska, Jakub Grygowski, Jacek Wilk

Od czasu do czasu zajmujemy się w audycji czymś innym niż polityka i dzisiaj nastąpił taki czas – pierwszą godziną wypełniła nam rozmowa z Beatą Wardak, Prezes Europejskiej Fundacji Promocji Sztuki  Wokalnej i pedagogiem, oraz Aleksandrą Świdzińską (czyli matka i córka)  o muzyce poważnej, bardzo poważnej i nieco mniej poważnej, festiwalach, konkursach, sylwestrowych balach, Polskiej Operze Królewskiej i Warszawskiej Operze Kameralnej oraz o przypadkach nieco roztrzepanych artystów.

Za tydzień gościem będzie Leszek Świdziński – też będzie o muzyce i też będą anegdoty.

W drugiej godzinie z Jackiem Wilkiem, posłem Kukiz’15, rozmawialiśmy o rządowych programach gospodarczych oraz o inicjatywie zmierzającej do wniesienia nowelizacji ustawy o opłatach sądowych, która to nowelizacja wprowadzałaby w miejsce obecnie obowiązującej procentowej opłaty stałą kwotową.

Zaś z Jakubem Grygowskim rozmawialiśmy o tym, czym żyją Brytyjczycy, kto zapłaci za Brexit i dlaczego do Brexitu raczej nie dojdzie, o stanie brytyjskiej armii oraz o jutrzejszych marszach, pochodach i manifestacjach.

 

 

Odmienny punkt widzenia – piątek 10 listopada. Goście: Beata Wardak, Aleksandra Świdzińska, Jakub Grygowski, Jacek Wilk część 1

Odmienny punkt widzenia – piątek 10 listopada. Goście: Beata Wardak, Aleksandra Świdzińska, Jakub Grygowski, Jacek Wilk część 2

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.