Radio Hobby nadaje w Chicago na 104,7FM od poniedziałku

Radio Hobby nadaje w Chicago na 104,7 FM od poniedziałku

Radio Hobby nadaje w Chicago na 104,7 FM od poniedziałku

We współpracy z Polskim Radiem w Chicago Illinois nadającym na 104,7 i 107,1FM oraz 1030 i 1300AM nasz poranek od 7:00 do 11:00 usłyszy Polonia. Od poniedziałku do piątku z czterech nadajników na żywo jednocześnie tu u nas w Legionowie i tam z nadajnika umieszczonego na słynnym Trump Tower. Cieszymy się że możemy to Wam zakomunikować i dziękujemy tym wszystkim którzy przez tyle lat pomagali nam prowadzić program, zarówno zwolennikom jak i krytykom bo nie jesteśmy przecież doskonali. Wkrótce nasze popołódniówki będą tym samym materiałem który emituje Polskie Radio w Chicago, chcemy połączyć Polaków którzy musieli wyemigrować za chlebem z tymi tu w kraju. Wszyscy jesteśmy jedną rodziną nawet kiedy się kłócimy to jednak jesteśmy, wszyscy którym dobro Ojczyzny jest priorytetem, wszyscy mający pomysły na nasz wspólny rozwój zapraszam do kontaktu na mail redakcja@hobby.pl

Radio Hobby nadaje w Chicago na 104,7 FM od poniedziałku

Marzy nam się przygotowywanie wspólnych audycji z Waszym udziałem by przekazywać przez Ocean informacje w obie strony w sposób bezstronny. Tylko takie małe media są gwarantem bezstronności dlatego w naszej sztandarowej audycji Odmienny Punkt Widzenia prowadzonej przez Pawła Siegiera gościmy polityków ze wszystkich partii.

Radio Hobby nadaje w Chicago na 104,7 FM od poniedziałku

Ale zostawmy siermiężną politykę i narzekania, martwmy się o lepsze jutro, my chcemy zrobić coś nieszablonowego jak zwykle. Takie to już nasze HOBBY, znów idziemy pod prąd i robimy coś jako pionierzy ale to również nas bawi a przecież chodzi oto by dobrze bawić się, rozwijać i służyć innym. To nie jest nasze ostatnie słowo, przez ostatnie dwa lata z Tomkiem Parolem  prowadziliśmy Anuluj Mandat na naszej antenie przywracając kierowcom wiarę w sprawiedliwość. Niedługo startujemy z audycją Anuluj Dług i znów będziemy wspierać tych co nie potrafią się sami obronić, będziemy zmieniać system i przywracać mu służebność wobec obywatela. Tak więc oddajemy Wam nową możliwość komunikacji przez Ocean, to wszystko dzięki technologii i kreatywności. Nie bójcie się marzyć, wszystkich nas stać na więcej więc bądźmy lepsi, nie dajmy się szarości. Serdecznie jeszcze raz dziękuję za lata bycia z nami i proszę o jeszcze bo teraz będzie jeszcze ciekawiej.

Paweł Kubalski

Założyciel Hobby 89,4fm

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.