Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 13 listopada. Goście: Przemysław Czarnecki, Paweł Szramka, Jerzy Krüger-Paprota

Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 13 listopada. Goście: Przemysław Czarnecki, Paweł Szramka, Jerzy Krüger-Paprota

Zacznijmy od konkursu

Dziś ostatnia odsłona konkursu, w którym do wygrania było w sumie sześć miejsc na wyjazd do Brukseli a to dzięki eurodeputowanemu Januszowi Korwin-Mikkemu. Pięć miejsc zostało już wylosowanych i dziś ktoś wygra ostatnie, szóste. Deadline jak zwykle o 23.00 a szczegóły w Regulaminie:

http://hobby.pl/2017/10/konkurs-bruksela-radiem-hobby-894fm-regulamin/

 

A co w audycji?

Porozmawiamy o rekonstrukcji rządu zastanawiając się: a po co skoro podobno wszystko idzie doskonale? a może nie idzie doskonale, to kto zawinił, kto nie sprostał, kogo należy wymienić?

Porozmawiamy również o służbie zdrowia i o tym, że protest lekarzy nie powinien nikogo dziwić – w końcu wszystko za co zabiera się rząd/ władza publiczna ma się zawsze gorzej, niż gdyby sprawy regulował rynek.

Zajmiemy się również stanem polskiej armii, za której kondycję odpowiada nie tylko obecny minister, ale i poprzednicy z pewnym pacyfistycznym psychiatrą na czele.

Zastanowimy się również nad intelektualną niezbornością brukselskich urzędników i autorskim pomysłem na walkę z globalnym ociepleniem poprzez likwidację unioeuropejskiej wspólnej polityki rolnej.

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *