Nasz Maratonista zbiera na profesjonalny wózek – Pomóżmy Mariuszowi !

Nasz Maratonista zbiera na profesjonalny wózek – Pomóżmy Mariuszowi !

Ponad 200 osób pobiegło w niedzielę w pięciokilometrowym charytatywnym biegu ulicznym, podczas którego zbierano pieniądze na rzecz Mariusza Wronowskiego.  Jest to utytułowany niepełnosprawny biegacza z Legionowa. Po zakończeniu biegu, kilkadziesiąt osób wzięło jeszcze udział w treningu wyczynowym zorganizowanym przez grupę Bravehearts Legionowo. Pieniądze zbierane zarówno podczas biegu jak i treningu Mariusz przeznaczy na zakup nowego profesjonalnego wózka inwalidzkiego. Pomóżmy Mariuszowi spełniać marzenia !

Dziś w naszym studiu mieliśmy okazję gościć Marcina wraz z Anną Szlendak oraz Ewą Milner-Kochańską, które aktywnie włączają się w pomoc naszemu maratoniście.

Przyłączmy się do pomocy, każda złotówka ma znaczenie. Mamy dumę naszego miasta, teraz możemy przyczynić się do tego aby reprezentował nas,Legionowian i nasze miasto jeszcze szerzej.  Nie bójmy się pomagać 🙂

 

Przeczytaj również Wieczorki taneczne dla seniorów w Domu Kultury Świt

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *