Firma Jubilerska Aura miejsce, gdzie praca łączy się z pasją

Firma Aura

Firma Jubilerska Aura – bogata oferta biżuterii.

Firma Jubilerska Aura powstała w 1985 roku. Założycielką jest mistrzyni złotnictwa Hanna Dworakowska, która postanowiła stworzyć kreatywną, solidną i trwałą markę. Pierwszy salon powstał w Płońsku, po sukcesie jaki udało się osiągnąć firma zaczęła się rozwijać i od 1994 roku zaczęła trafiać do odbiorców w Mławie. Później rok po roku zaczęły dołączać do Aury kolejne miasta: Ciechanów, Nowy Dwór Mazowiecki, Pułtusk, Sochaczew, Wyszków, Legionowo oraz Kutno.Firma Jubilerska Aura

Ideą firmy jest ciągłe dopracowywanie bogatej oferty wysokiej jakości biżuterii oraz zegarków. W  Sklepach Jubilerskich „Aura” możecie liczyć na życzliwą i pomocną obsługę, zgodną z najwyższymi standardami.

Firma Aura zatrudnia kilkudziesięciu pracowników a każdy z nich to profesjonalista w swojej dziedzinie. Są wśród nich mistrzowie złotnictwa, doskonali jubilerzy, fachowi doradcy oraz sprzedawcy. Zespół cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, na szkoleniach i warsztatach. Aura to miejsce gdzie praca łączy się z pasją a każdy kolejny pierścionek, naszyjnik daje dużą radość z tworzenia.

Aura posiada certyfikat „Firma godna zaufania 2016”.

Zapraszamy do salonu jubilerskiego „Aura” przy ul. Piłsudskiego 13 w Legionowie.

Firma Jubilerska Aura

Firma Jubilerska Aura
Zobacz teżPaweł Kubalski przedstawia czyli Gwiazdy Tu i Tam, Karolina Pilarczyk

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.