Odmienny punkt widzenia – piątek 8 grudnia. Goście: Jakub Grygowski, Ireneusz Zyska, Lech Kryszałowicz, Bożena Kamińska, Wojciech Buczak.

Odmienny punkt widzenia – piątek 8 listopada. Goście: Jakub Grygowski, Ireneusz Zyska, Lech Kryszałowicz, Bożena Kamińska, Wojciech Buczak.

„Nie chcem, ale muszem” – wolelibyśmy zrobić audycję o nurcie mistycznym w judaizmie, albo chrześcijańskiej gnozie, ale musimy zająć się sprawami ważnymi hic et nunc, czyli tu i teraz.

Będziemy więc maglować temat zmian szykowanych przez „dobrą zmianę”, zmian, które za cholerę dobrymi nazwać nie można, choć – niewątpliwie – są zmianami. Jak cholera!

Odmienny punkt widzenia – piątek 8 listopada. Goście: Jakub Grygowski, Ireneusz Zyska, Bożena Kamińska, Wojciech Buczak.

Prawie nie zajmiemy się zmianą na stolcu premiera, bo każdy przytomny zdaje sobie sprawę, że i tak władza jest w jednych, słusznych i opiekuńczych rękach Ojca Narodu, Wodza Naczelnego i Światła Wiekuistego.

Dlatego żeby nie powiesić się, to zaczniemy od tematów luźniejszych, które zaserwuje niezastąpiony Jakub Grygowski z Lądka Zdroju. Dzięki temu naładujemy akumulatory dobrego nastroju i jest szansa, że po rozmowach z kolejnymi gośćmi nie rzucimy się z mostu wprost pod wyszczerbione śruby zardzewiałej barki z węglem.

Hang-Em-High-590

Dzięki posłowi Ireneuszowi Zysce dowiemy się dlaczego projekty prezydenckich ustaw – wraz z dobrozmianowymi uzupełnieniami – są ekstra i sexi, dzięki Lechowi Kryszałowiczowi dowiemy się, że jednak są do d… i raczej dla perwersów, zaś w drugiej godzinie popisowy pojedynek POPiS-u, czyli starcie posłów Bożeny Kamińskiej i Wojciecha Buczaka.

I tyle w temacie, choć istnieje szansa, że pewne zmiany – oczywiście dobre – się mogą zdarzyć.

Będzie też o zabawach słownych…

honor killing

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *