„Zrealizuj swój pomysł w BOK-u” – czyli szansa dla ambitnych

„Zrealizuj swój pomysł w BOK-u”

Zrealizuj swój pomysł w Bok-uBiałołęcki Ośrodek Kultury stworzył bardzo atrakcyjny konkurs pod tytułem „Zrealizuj swój pomysł w Bok-u”. Jest to już III edycja konkursu do którego mogą przystąpić organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, fundacje, grupy nieformalne oraz osoby fizyczne. Osoby, które zaprezentują projekty wpisujące się w cele i zakres działalności statutowej Białołęckiego Ośrodka Kultury. Zachęcamy do składania ofert na współorganizację wydarzeń z Ośrodkiem. Oferta dotyczy inicjatyw realizowanych na terenie Dzielnicy Białołęka w terminie od 17 lutego do 31 października 2018 roku.

Zostań współorganizatorem wydarzeń w Białołęckim Ośrodku Kultury –  „Zrealizuj swój pomysł w Bok-u”

Zaangażowanie Białołęckiego Ośrodka Kultury we współorganizację nie obejmuje przekazywania wnioskodawcom środków pieniężnych na realizację projektu. Natomiast w uzasadnionych przypadkach Ośrodek może sfinansować wybrany element projektu. Wszelkie koszty związane z udziałem BOK w projekcie muszą zostać zawarte w kosztorysie projektu na podstawie informacji z Cennika najmu pomieszczeń Białołęckiego Ośrodka Kultury oraz na podstawie Regulaminu najmu sprzętu Białołęckiego Ośrodka Kultury. Cenniki są dostępne na stronie internetowej Ośrodka – www.bok.waw.pl w zakładce „Współpraca i wynajem”.

zrealizuj fb kopia

„Zrealizuj swój pomysł w Bok-u” – masz pomysł złóż wniosek!

Wydrukowane i podpisane wnioski konkursowe należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 8 stycznia 2018 roku do godz. 16:00 w sekretariacie Białołęckiego Ośrodka Kultury.
Osoby zainteresowane udziałem w konkursie mogą złożyć więcej niż jeden wniosek. Ocena projektów przez Komisję nastąpi najpóźniej do dnia 28 stycznia 2018 roku. Wnioskodawcy o wyniku konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową.

Zainteresowanych mających jakiekolwiek wątpliwości czy pytania zachęcamy do kontaktu z :

  1. Cezary Noszczyński e-mail: c.noszczynski@bok.waw.pl tel: 603720610
  2. Artur Lewandowski e-mail: a.lewandowski@bok.waw.pl tel: 571352534

Można również skorzystać z dyżurów pracowników BOK :

Terminy dyżurów:

  1. 3 stycznia, godz. 15:00-19:00
  2. 4 stycznia, godz. 15:00-19:00

 

Zobacz też Paweł Kubalski przedstawia czyli Gwiazdy Tu i Tam Siostry Wajs i STONOGA

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *