Zagubiona singielka i praskie podwórko czyli spektakl NAGA PRAGA

NAGA PRAGA

Nowy sezon teatralny w Teatrze Młyn rozpoczyna spektakl NAGA PRAGA

NAGA PRAGA
NAGA PRAGA

NAGA PRAGA – dwóch dresów i ona hipsterska singielka

Niezależna i dobrze sytuowana singielka z Warszawy wraca z imprezy w hipsterskiej knajpie na prawym brzegu Wisły. Jest zmęczona i pijana, zamiast na postój taksówek trafia na jedno z praskich podwórek. Rzeczywistość zaczyna mieszać się ze snem, bohaterka rozpoczyna dziwną podróż po „innej wersji” swojego własnego życiorysu. Może gdyby nie zbieg okoliczności, byłaby praską „lumpeksiarą” sprzedającą czosnek na Grochowskiej i czekającą nocami na męża alkoholika…

NAGA PRAGA

NAGA PRAGA – hipsterska singielka i praskie podwórko

Dwa światy społecznie różne, każdy rządzi się swoimi prawami ale czy nie są one jednak podobne? Hipsterska singielka w otoczeniu praskiego trzepaka, hipsterzy zamienieni w Dresów, modny klub w podwórko przy trzepaku, a mroczny Dj w tajemniczego ostrzarza noży. Niby różne środowiska a jednak podobne?

NAGA PRAGA

Czy dwa otoczenia aż tak się różnią?

NAGA PRAGA to rodzaj scenicznego żartu, nie pozbawionego jednak goryczy i złośliwości wobec współczesnego świata. Spektakl poddaje analizie fenomen współistnienia w jednej przestrzeni dwóch odrębnych społecznie światów. Czy dychotomia praskich rzeczywistości nie jest dychotomią bardziej ogólną – warszawską? polską? a może także naszą własną – wewnętrzną i osobistą? Czy istnieje możliwość komunikacji między tymi dwoma odrębnymi rzeczywistościami? Czy istnieje możliwość scalenia tych rzeczywistości w nas samych – w jedną, wspólną tożsamość?

Kiedy? 6-7 stycznia 2018 roku o godzinie 17:00

Gdzie? Teatr Młyn przy ulicy Jezuickiej 4 w Warszawie

Bilety? 30-35 zł

Zobacz też Zrealizuj swój pomysł w BOK-u czyli szansa dla ambitnych

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *