Poznając siebie czyli warsztaty Czytamisie

warsztaty Czytamisie

Jak radzić sobie z emocjami? – warsztaty Czytamisie

warsztaty CzytamisieBiałołęcki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na warsztaty Czytamisie. Jest to cykl interaktywnych warsztatów podczas których można kreatywnie spędzić czas i dowiedzieć się czegoś o sobie, przy okazji poznając klasykę literatury dziecięcej.

Jak poradzić sobie z emocjami?

Dużym problemem w naszym środowisku są emocje inaczej mówiąc dużo osób ma problem z radzeniem sobie ze swoimi emocjami. Nie tylko my osoby dorosłe mamy z tym problem, przede wszystkim są to nasze dzieci. My jako rodzice zawsze chcemy jak najlepiej dla nich, ale nie zawsze potrafimy im pomóc. Warsztaty Czytamisie odbywają się pod opieką pedagoga i aktora teatralnego, którzy będą uczyć dzieci z rodzicami nazywać emocje i postarają się poszukać sposobów na poradzenie sobie z nimi.

warsztaty Czytamisie

Zazdrość – powód do niepokoju?

Tematem najbliższego spotkania będzie zazdrość. Dla rodziców źródło zmartwień a jak się okazuje czasami zazdrość jest też pożyteczna. Pokazuje co jest ważne dla dzieci i czego one pragną. Czasem to będzie uwaga rodzica, czasem to, co potrafi lub ma kolega z przedszkola. Jak reagować na zazdrość? Jak o niej rozmawiać? A może nawet jak ją pokonać?

Kiedy? 7 stycznia 2018 roku – godz. 9:00 – dzieci w wieku 5-6 lat, godz. 10:15 – dzieci w wieku 3-4 lata

Gdzie? Białołęcki Ośrodek Kultury przy ul. Głębockiej 66 w Warszawie

Bilety? wstęp wolny , rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 22 300 48 00, wew. 2

 

Zobacz też Zagubiona singielka i praskie podwórko czyli spektakl NAGA PRAGA

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.