Konkurs fotograficzny SEN DZIECKA

SEN DZIECKA

Atrakcyjna pula nagród w konkursie SEN DZIECKA

SEN DZIECKA jest to konkurs fotograficzny, który polega na sfotografowaniu własnej interpretacji snu maluszka i przesłaniu zdjęcia wraz z wypełnionym formularzem online. Liczy się kreatywność. Zostanie ona nagrodzona, a pula nagród jest naprawdę wyjątkowa: vouchery, flagowe produkty czy rzeczy z najnowszych kolekcji. Jest to już II edycja konkursu SEN DZIECKA, w którym grono finalistów wyłoni: Paulina Sykut – Jeżyna, Odeta Moro, Ewa Pacuła, Edyta Litwiniuk, Sabina Pajdowska i Katarzyna Kowrygo.
SEN DZIECKA

Nagrody w konkursie SEN DZIECKA

SEN DZIECKADla wszystkich finalistów czekają fantastyczne nagrody. Organizator konkursu Samiboo przekazał dla laureatów vouchery w zależności od zajętego miejsca w wysokości 500 zł, 400 zł i 200 zł. Zwycięzcy dostaną również flagowy produkt marki – śpiworek „rosnący z dzieckiem”. Innowacyjny i autorski produkt dla małych dzieci, posiada moduły dzięki czemu służyć może maluszkowi aż do 4 roku życia. Wykonany jest ze specjalnych tkanin wiatro i wodoodpornych podszytych oddychającą membraną.SEN DZIECKA Wyjątkowe nagrody za zajęcie pierwszego miejsca przekazał partner konkursu, marka Pinio, wielokrotnie nagradzana za swoje produkty. Do zwycięzców trafi komoda lub łóżeczko z najnowszej kolekcji o nazwie Calmo. Kolekcję cechuje przede wszystkim uniwersalność, jest zarówno dla dziewczynki jak i chłopca a prosta stylistyka pozwala na swobodny dobór dodatków i dekoracji.

Wyślij zdjęcie śpiącego dziecka a te nagrody mogą być Twoje

Jako że konkurs jest projektem fotograficznym, to nie mogło zabraknąć kultowych aparatów INSTAX MINI 9 wraz z filmami, ufundowanych przez Fujifilm Polska. Te modne, kolorowe aparaty do fotografii natychmiastowej pozwalają uchwycić ważne momenty także z życia maluszka. W puli nagród znalazły się również zestawy z najnowszej kolekcji GLOV dla mam i dzieci.  Lekkie, wdzięczne produkty z pewnością będą pomocne w domu  przy pielęgnacji maluszków ale także i starszaków.

SEN DZIECKAW tej edycji zwycięzcy otrzymają także sesję zdjęciową od fotowyprawka.pl a wisienką na torcie jest książka jurorki konkursu Odety Moro. „ W co się bawić ?” to świetna propozycja z pomysłami zabaw dla dzieci i rodziców. To również doskonały prezent dla każdego, kto pragnie chociaż na chwilę cofnąć się w czasie i powspominać długie godziny, spędzane na podwórku, a wykorzystywane w mało zrozumiałe dla dorosłych, za to szalenie kreatywne dla dzieciaków, sposoby. W książce, znane i lubiane z przestrzeni publicznej osoby, opowiadają o swoim dzieciństwie, radosnych grach i zabawach, pierwszej gumie balonowej, niezapomnianym smaku chleba ze śmietaną i cukrem… ale i traumach, które pozostawiły trwały ślad w ich psychice…

Więcej informacji o tym jak wziąć udział w konkursie na stronie organizatora http://www.konkurs-samiboo.com/.

Przeczytaj również Piotr Uściński reparacje wojenne

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.