KPR Legionowo: Zaproś babcię i dziadka na mecz!

KPR Legionowo

KPR Legionowo: Zaproś babcię i dziadka na mecz!

Wnuczku, zaproś babcię lub dziadka na mecz KPR Legionowo z drużyną Stali Mielec 21 stycznia na godzinę 13:00 i skorzystaj ze specjalnej promocji. Pierwsze 100 osób, które przyjdą z babcią lub dziadkiem (albo z obojgiem) bilet na mecz otrzyma za darmo. Podczas meczu będą też niespodzianki dla babć i dziadków, a pierwsze podanie wykona babcia jednego z zawodników. Mecz będzie też transmitowany na żywo na Canal+ Sport. Dla wszystkich pozostałych bilety na ten mecz ze zniżką 50 % – wystarczy na stronie http://kprlegionowo.pl/kup-bilet/ wpisać kod zniżkowy “aktywnie”.

KPR Legionowo

 

KPR Legionowo – w III lata do Superligi

KPR Legionowo jest to męski klub piłki ręcznej, który powstał w roku 2009 a jego pierwszym trenerem był Tomasz Porzeziński. Już w tym samym roku w sezonie 2009/2010 wywalczyli awans do II Ligi. W sezonie 2012/2013 wywalczyli sobie miejsce w Superlidze, wygrywając 21 z 24 meczów, gdzie uzyskali przewagę nad Wybrzeżem Gdańsk. Teraz trenerem drużyny jest Marcin Smolarczyk.

KPR Legionowo gra na Arenie Legionowo

W najwyższej klasie rozgrywkowej KPR Legionowo zadebiutował we wrześniu 2013, przegrywając na wyjeździe ze Stalą Mielec (24:33). W lipcu 2017 komisarz ligi Piotr Łebek odmówił KPR-owi przyznania licencji na grę w Superlidze w sezonie 2017/2018. Kilkanaście dni później, po spełnieniu przez legionowski klub szeregu warunków (klub przedłożył plan naprawczy, dotyczący uzyskania stabilnej sytuacji finansowej i spłaty zadłużenia), decyzja ta została uchylona i KPR przystąpił do rozgrywek. Klub legionowski wszystkie mecze rozgrywa w trzeciej co do wielkości hali na Mazowszu Arenie Legionowo. Nie mogłoby być inaczej gdyż jak sam mówi to wszystko dzięki miastu Legionowo, które daje nam możliwości. Zależy im na tym aby jak największa liczba mieszkańców regionu i sympatyków piłki ręcznej identyfikowała się z ich klubem.

 

Zobacz też Paweł Kubalski przedstawia czyli Gwiazdy Tu i Tam Lanberry

 

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *