9-10 lutego 2018 / SnowFest 2018 – Szczyrk, Amfiteatr i skocznia Skalite

9-10 lutego 2018 / SnowFest 2018 – Szczyrk, Amfiteatr i skocznia Skalite

SnowFest 2018 – Szczyrk, Amfiteatr i skocznia Skalite
Pięć  scen, 30 artystów, widowiskowy konkurs snowboardowy i narciarski, a także zlot foodtrucków – tak w kilku słowach można opisać to, co czeka nas na tegorocznym SnowFest Festival. Piąta edycja po raz kolejny odbędzie się w Szczyrku, który przez ostatnie lata zapracował sobie na miano polskiej stolicy freeride’u.

Sprzyjające jeżdżeniu w puchu ukształtowanie terenu i liczne udogodnienia – wspólny skipass na cały region, 10-osobowa gondola, trzy wyciągi krzesełkowe i kilka orczyków – sprawiają, że do Szczyrku corocznie zjeżdżają bandy fanów świeżego śniegu z całej Polski. Organizatorzy festiwalu zapewniają najlepszą mieszankę muzycznych doznań – w tym roku będzie to mieszanka elektroniki oraz polskiego hip-hopu.

Snow Fest Zawody Snow Fest

SnowFest 2018 – Szczyrk, Amfiteatr i skocznia Skalite

Podczas tegorocznego festiwalowego weekendu 9 i 10 lutego będzie można zobaczyć m.in. występ czołowych przedstawicieli światowej sceny drum’n’bassowej. Jest to m.in. Sub Focus z Wielkiej Brytanii, który wystąpi razem z MC ID oraz austriacki duet Camo & Krooked w wersji live.

Fanom grime’u na pewno nie trzeba przedstawiać Wileya.Digitalism również słyszał chyba każdy, kto choć trochę interesuje się muzyką elektroniczną. W line-upie dzielnie pręży się także żywa legenda brytyjskiej elektroniki DJ Zinc i Toddla T znany z multigatunkowych setów, a towarzyszyć mu będzie jeden z lepszych MC – DRS. Do Szczyrku wpadnie też, zgodnie z tradycją, zespół Łąki Łan (już po raz trzeci!). Do nich dołączą także łódzki rapowy duet Dwa Sławy oraz Otsochodzi i Holak.

Na terenie tegorocznego SnowFestu powstanie też NESCAFÉ Music Igloo, gdzie w piątek i sobotę Dje zadbają o 3 podstawowe filary dobrej zabawy – muzykę, energię i dobre towarzystwo. Po raz pierwszy w krótkiej historii festiwalu, SnowFest ukryje jedną ze scen. Do BeamUp Stage będzie można trafić tylko za sprawą sprytu i spostrzegawczości, ewentualnie dzięki znajomym, którym uda się znaleźć scenę i którzy zechcą zdradzić nam jej lokalizację.

Snow Fest P-Money Snow Fest Snow Fest

 

Oprócz muzycznych wrażeń, organizatorzy klasycznie zadbali i o sportowe doznania. Zawody snowboard i freeski SnowFest Festival 2018 przyjmą rewolucyjną formułę. Dzięki niej każdy będzie mieć wyjątkową okazję stanąć na buli skoczni narciarskiej. Zwolennicy i zwolenniczki Snowboardu oraz nart będą mieli okazję zaliczyć najdłuższy skok życia lub wykonać najlepszy trick przy dźwiękach gorących owacji publiczności, a przy okazji zgarnąć nagrodę i fejm na wieki wieków.

Zainteresowanych udziałem w festiwalu i zawodach zapraszamy do odwiedzenia strony festiwalu Snowfest.pl .

www.snowfest.pl

 

Bilety:

www.snowfest.pl/pl/bilety
I pula – wyprzedana!
II pula – 140 zł Regular Tickets (karnet dwudniowy) – od 2 listopada do 31 stycznia lub do wyczerpania zapasów.
III pula – 180 zł Last Call Tickets (karnet dwudniowy) – od 1 lutego do 9 lutego lub do wyczerpania zapasów.
Bilety na wydarzenie dostępne są także w salonach Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju.

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *