Warszawski Triathlon Zimowy nadciąga!

Warszawski Triathlon Zimowy

Warszawski Triathlon Zimowy już w sobotę!

Warszawski Triathlon Zimowy nadciąga! Na taką imprezę w Polsce czeka się cały rok. Już w najbliższą sobotę 27 stycznia 2018 roku odbędzie się 29. edycja triathlonu, jak co roku tradycyjnie na terenie Toru Łyżwiarskiego „Stegny” w Warszawie. Zawody składają się z trzech konkurencji: z biegu terenowego, jazdy na łyżwach i wyścigu kolarskiego. Rok temu w trójboju triumfowali indywidualnie Tomasz Szala (AirBike) i Ewelina Pisarek (EwelSport Team), a drużynowo wygrał Legion Serwis ActiveJet w składzie Sebastian Polak, Sławomir Chmura i Piotr Skarżyński.
 Warszawski Triathlon Zimowy

Warszawski Traithlon Zimowy – Zapisz się już dziś

Dla każdego z uczestników przewidziane są ciepłe napoje, gorący posiłek i pamiątkowy medal. Obowiązuje limit 90 drużyn oraz 400 zawodników przy starcie indywidualnym. Organizatorami zawodów są Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa i Poland Bike
przy współpracy z Fundacją Sport. – Dla uczestników maratonów rowerowych będzie to doskonały sprawdzian w zimowych warunkach i dobra forma treningu przed nowym sezonem – mówi współorganizator Warszawskiego Triathlonu Zimowego Grzegorz Wajs, szef ekipy Poland Bike. Rywalizacja rozpocznie się od biegu terenowego (2 okrążenia, w sumie 4 km), potem wyścig łyżwiarski (5 okrążeń toru, 2 km) i jazda na rowerze (5 okrążeń, 10 km). Łączny dystans do pokonania wyniesie 16 km. Rywalizację indywidualną (start o godz. 12.30) poprzedzą o godz. 10.30 zawody drużynowe w trzech kategoriach: mężczyzn, kobiet i „mieszanej”. Zespoły mogą być złożone z dwóch lub trzech osób. Zgłoszenia do 29. Warszawskiego Triathlonu Zimowego przyjmowane są drogą internetową, a w dniu zawodów na torze „Stegny” od godziny ósmej.
Warszawski Triathlon Zimowy

Program 29. Warszawskiego Triathlonu Zimowego

8.00-10.00 – zgłoszenia do wyścigu drużynowego
9.00-12.00 – zgłoszenia do wyścigu indywidualnego
10.30 – start wyścigu drużynowego
12.30 – start wyścigu indywidualnego
14.30 – dekoracja 29. Warszawskiego Triathlonu Zimowego
Warszawski Triathlon Zimowy

Zobacz też Wieczorek taneczny 50+

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *