Siatkarskie emocje już w niedzielę na Arenie Legionowo – mecz Legionovii z Impel Wrocław

mecz Legionovii z Impel Wrocław

Już w niedzielę na legionowskiej Arenie rozegra się mecz Legionovii z Impel Wrocław

Tym razem coś dla fanów siatkówki. Już w niedzielę 4 lutego o godzinie 20:00 na Arenie Legionowo rozegra się mecz Legionovii z Impel Wrocław. Siatkarki pod okiem trenera Piotra Olenderka zdobywały punkty w pięciu z siedmiu ostatnich spotkań, a w ostatnim meczu w legionowskiej Arenie nie miał żadnych problemów z pokonaniem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

mecz Legionovii z Impel Wrocław

Mecz Legionovii z Impel Wrocław – Mecz szansy dla obu drużyn

W pierwszym starciu obu ekip w tym sezonie górą była Legionovia, która wygrała na wyjeździe 3:1. Dziś oba zespoły dzieli w ligowej tabeli zaledwie jeden wygrany set, będzie to zatem arcyważne spotkanie dla każdej z nich. Zwycięzca oddali się nieco od strefy barażowej, przegrany zaś będzie zmuszony poszukać punktów w późniejszych starciach.

mecz Legionovii z Impel Wrocław

Legionovia drużyna, która gra w ekstraklasie

Legionovia, to drużyna, w której gołym okiem widać ich rozwój i konsekwencję w działaniu. W składzie gra aż osiem obecnych lub byłych reprezentantek Polski więc nikogo nie zdziwi fakt, że w podsumowaniach Orlen Ligi buduje się obraz Legionovii jako zespołu ambitnego i posiadającego duży potencjał. W sezonie 2014/2015 klub zajął szóste miejsce w Orlen Lidze, gdzie miejsce jest najwyższe jakie do tej pory zajął klub w rozgrywkach tej klasy. Dużym sukcesem jest również to, że w tym samym sezonie Młoda Liga Kobiet (w wieku do 23 lat) Legionovii wywalczyła srebrny medal. Dzięki zasłudze klubu Legionovii siatkówka w Legionowie jest na pierwszym miejscu.

Bilety w sprzedaży w biurze klubu i na platformie Ticketik.

Przeczytaj także KPR Legionowo zagra mecz z Orlen Wisła Płock

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *