Wykopmy Raka! – sportowe wydarzenie charytatywne

Wykopmy Raka!

Wykopmy Raka! – sportowe wydarzenie charytatywne

Fundacja Rak’n’roll Wygraj Życie razem ze Stowarzyszeniem Kreator Sportowych Emocji zorganizowali sportowe wydarzenie, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na walkę z chorobą nowotworową i trafi na konto fundacji, która na walce z rakiem zna się najlepiej w Polsce. Rak’n’Roll od 2009 roku zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Środki na walkę z chorobą nowotworową zbierane będą poprzez opłaty wpisowe za udział w turnieju oraz liczne licytacje i zbiórki przeprowadzane w dniu wydarzenia.

Wykopmy Raka!

Wykopmy Raka! – turniej w piłkę nożną halową

Stowarzyszenie Kreator Sportowych Emocji w ciągu roku organizuje wiele wydarzeń sportowych, głównie zawody w badmintona oraz piłkę nożną halową. Tym razem postanowili wziąć za cel organizację jednego z największych charytatywnych eventów w Warszawie. Wykopmy Raka to turniej w piłkę nożną halową dla amatorów w wieku 16+. Oprócz zawodników ważną grupą docelową są dla nas kibice w każdym wieku. Przygotowane zostały atrakcje, w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie, między innymi Pokazowy Mecz Gwiazd YouTube, warsztaty piłkarskie dla najmłodszych oraz licytacje i konkursy. Wspólnie z Fundacją Legii, dla każdego członka najlepszego zespołu przygotowali komplet stroju Legii Warszawa. Dla ekip, które zajmą drugie oraz trzecie miejsce w turnieju, bilety na mecz tej drużyny.

Program wydarzenia:

  • Turniej piłkarski dla amatorów 8:00 – 15:00
  • Warsztaty piłkarskie dla dzieci 13:00 – 13:45
  • Prowadzący: Akademia Turbo Football z bramkarzem z Turbo Kozaka na czele!
  • Sesja zdjęć i autografów z gwiazdami YouTube – 14:00 – 15:00
  • Charytatywny Mecz Gwiazd YouTube – 15:00 – 16:30
  • Licytacja wartościowych nagród na rzecz Fundacji Rak’n’Roll – 15:30
  • Dodatkowo liczne losowania z nagrodami! – 15:45
  • Przez całe wydarzenie zapraszamy do specjalnego Kącika dla dzieci!

 

Wykopmy Raka! – licytacje, konkursy i warsztaty piłkarskie dla dzieci

Przedmiotami licytacji będą: koszulka Legii Warszawa z podpisami zawodników, koszulka YouTuber’a prowadzącego kanał „Lachu” oraz koszulka z meczu gwiazd z podpisami uczestników pokazowego meczu gwiazd YouTube’a. Warsztaty piłkarskie poprowadzi bramkarz  znanego show Canal+Sport „Turbokozak”– Gabor. Wraz ze swoją piłkarską szkółką „Akademia Turbo Football” będą dzielić się swoją pasją z najmłodszymi.

Wykopmy Raka! – zapisz się już dziś

Zapisy do turnieju zostały otwarte. Wystarczy wysłać wiadomość z nazwą zgłaszanego zespołu na nasz adres mailowy: zapisy@kreatorsportowychemocji.pl. W danym zespole zgłoszonych może być maksymalnie 10 zawodników. Wpisowe wynoszą 250zł od drużyny, które w całości trafią na konto fundacji Rak’n’Roll. Przewidzianych zostało 16 miejsc.

Kiedy? 4 marca

Gdzie? Hala Sportowa – Warszawa Bemowo

Przeczytaj również 4. Bieg Zająca czyli Pomaganie przez bieganie

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *