Projekt Einstein czyli Legionowska Kawiarenka Naukowa

Projekt Einstein czyli Legionowska Kawiarenka Naukowa

8 kwietnia o godzinie 15:00 w kawiarni „Słodkie babki” w Legionowie odbędzie się pierwsza Legionowska Kawiarenka Naukowa – Projekt Einstein. Jest to inicjatywa studentów, którzy chcą się dzielić swoją wiedzą z różnych dziedzin. Pierwszym tematem Kawiarenki w Legionowie będzie „Pucz w organizmie. Nowotwór okiem biologa”.

Legionowska Kawiarenka Naukowa

Legionowska Kawiarenka Naukowa – czy warto hodować komórki nowotworowe?

Kawiarenki Naukowe to nie “tablica i ławka” kojarzone ze szkołą! Kawiarenki Naukowe to nowatorski projekt spotkania z nauką, to atmosfera relaksu po męczącym tygodniu, a także możliwość ciekawego spędzenia czasu w rodzinnym gronie i z przyjaciółmi. To spotkania z nauką gdzie przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty i pysznym własnoręcznie ugniatanym cieście postaramy sie odpowiedzieć na nurtujące pytania. Zapraszamy wszystkich głodnych wiedzy pasjonatów, hobbystów, doświadczone i młode umysły odkrywające swoje zainteresowania ale także rodziny, które chcą miło i ciekawie spędzić niedzielne popołudnie.

Nauka to pasja, którą można się bawić!

Tematem zainteresuje Katarzyna Mucha – magistrantka Instytutu Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Warszawskiego pracująca w Grupie Mutagenezy i Naprawy DNA. Swoją wiedzę poszerzała podczas staży w Polsce, Francji i Niemczech. Aktywna uczestniczka wielu międzynarodowych konferencji oraz wydarzeń popularnonaukowych takich jak warszawski Piknik Naukowy czy Ogólnopolska Noc Biologów.

Przeczytaj również Paweł Kubalski przedstawia czyli gwiazdy tu i tam Dawid Ozdoba

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *