Paweł Kubalski przedstawia czyli gwiazdy tu i tam – Jeden Osiem L

Paweł Kubalski przedstawia czyli gwiazdy tu i tam - Jeden Osiem L

Paweł Kubalski przedstawia czyli gwiazdy tu i tam – Jeden Osiem L

Naszym dzisiejszym gościem w studiu była polska grupa hip-hopowa Jeden Osiem L. Zasłynęli hitem „Jak zapomnieć”, który znał i śpiewał każdy Polak. Było o nich głośno, wielu czekało z niecierpliwością na kolejny kawałek. W pewnym czasie zrobiło się o nich cicho, a dzisiaj wracają z singlem „Zanim wszystko stracę”.

Paweł Kubalski przedstawia czyli gwiazdy tu i tam – Jeden Osiem L

Nazwa zespołu Jeden Osiem L wzięła się od adresu pod którym się wychowywał wokalista. Jak zaczęła się ich kariera, kiedy zaczęli być popularni? Stali się popularni zanim powstał YouTube, czyli musieli naprawdę tworzyć wartą uwagi muzykę i być dobrzy w tym co robili. Wszystko zaczęło się od singla „Jak zapomnieć”, który otworzył im drzwi do wielkiej kariery. Tego hitu ciężko było nie usłyszeć, był po prostu wszędzie i nawet jak ktoś nie chciał to i tak go słuchał, ponieważ cały czas leciał w radiu. Ludzie sami się tego domagali, by grać ich piosenki.

Paweł Kubalski przedstawia czyli gwiazdy tu i tam - Jeden Osiem L

Paweł Kubalski przedstawia czyli gwiazdy tu i tam – Jeden Osiem L

Zostali ciepło przyjęci na rynku muzycznym a to za sprawą tekstów, które świetnie się dopełniały z muzyką. Były one prawdziwe i z życia wzięte, nie było żadnych wulgaryzmów i może to był właśnie przepis na sukces – tworzyć muzykę hip-hop (którą bardzo lubili), przelewać swoje emocję bez zbędnych słów i przekleństw. Ich sukces nie skończył się na jednym hicie, każde kolejne wydawane single również bardzo podobały się ludziom.

Paweł Kubalski przedstawia czyli gwiazdy tu i tam – Jeden Osiem L

Zaczynając karierę w Jeden Osiem L chłopacy pracowali jak większość ludzi, jeden odbywał staż w sekretariacie szkoły, a drugi był kierownikiem magazynów w Płocku. Gdy dostali telefon, by rzucić wszystko aby podążać za marzeniami stanęli przed niemałym dylematem. Z jednej strony praca, stabilizacja, naciski ze strony rodziny, że artysta ma ciężkie życie i raz ma pieniądze a później przez długi czas nie ma za co żyć, z drugiej strony jednak spełnienie marzeń. Jak nie trudno się domyślić, wybrali tą drugą drogę, drogę za marzeniami.

Co w nich jest takiego, że mimo przerwy nadal są znani, a ich muzykę jeszcze nie jeden słucha, a fani czekają na każdą kolejną piosenkę? O czym opowiada największy hit Jeden Osiem L „Jak zapomnieć”?  Jak wygląda ich życie po latach? Co chcą robić w życiu? Tego i wielu innych rzeczy dowiecie się podczas trwania całego wywiadu we wtorek u nas na antenie.

Obejrzyjcie teledyski Jeden Osiem L

Przeczytaj również Paweł Kubalski przedstawia czyli gwiazdy tu i tam – Dawid Ozdoba

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *