Odmienny punkt widzenia – piątek 27 kwietnia. Goście: Adam Mikucki, Karol Podgórny, Bogdan Ruszkowski

Odmienny punkt widzenia – piątek 27 kwietnia. Goście: Adam Mikucki, Karol Podgórny, Bogdan Ruszkowski

Lato trwa w najlepsze a to dopiero kwiecień. Jest ekstra.

Dzisiejsza audycja poświęcona zostanie dwóm tematom.

Po pierwsze, wrócimy do sprawy budowy ogromnego wysypiska śmieci, sprzeciwu mieszkańców i batalii prawnej. A ponieważ gościem będzie Burmistrz Nasielska, p. Bogdan Ruszkowski i ponieważ telefon redakcyjny będzie dostępny dla słuchaczy, to istnieje szansa, że audycja uzyskany „nowy wymiar”. Telefon do studia: 22. 7 666 666.

dlaczego wracamy do tematu? Pojawiły się nowe informacje: reakcja władz samorządowych wyższego szczebla, reakcja administracji państwowej, trochę o związkach kapitałowych, ale najważniejsze, że Burmistrz Nasielska będzie mógł odpowiedzieć na pytanie: co Gmina ma zamiar zrobić z tym fantem?

Tyle w pierwszej godzinie.

W drugiej zajmiemy się tematami z pierwszych stron gazet, między innymi protestem w Sejmie, nowymi pomysłami podatkowymi, wybrańcami z ław poselskich, którzy chcą „dobrze zmieniać” samorządy oraz sygnałami o spowolnieniu gospodarczym w Niemczech, co dla Polskiej gospodarki nie jest dobrą informacją a dla pomysłów rządowych na rozdawnictwo nie swoich, zagrabionych obywatelom pieniędzy, jest wiadomością jeszcze gorszą.

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.