Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 21 maja. Gość: Robert Bernatowicz.

Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 21 maja. Gość: Robert Bernatowicz.

Dzisiejsza audycja jest wyjątkowa – wyjątkowy gość, wyjątkowy temat a właściwie tematy.

Całą audycję poświęcamy tematom, które przez jednych traktowane są z przymrużeniem oka, przez innych uważane są za „ściemę” i robienie z ludzi idiotów by tylko wyciągnąć od nich kasę, ale przez część traktowane są absolutnie śmiertelnie poważnie.

Cała audycja poświęcona UFO, czyli niezidentyfikowanym obiektom latającym, badaniom zjawiska UFO, istnieniu obcych cywilizacji, tajemnicom naszej cywilizacji a właściwie tajemnicom jej początków i istnieniu pewnych niewyjaśnionych, niewytłumaczonych i dość „krępujących” faktów, które powodują szybsze bicie serca u zwolenników „niekanonicznych” teorii a irytację w środowisku mainstreamowych naukowców.

Skoro UFO, to także kontakty z przybyszami, niepublikowane zdjęcia i filmy.

Oczywiście, polskie podwórko też zostanie przedstawione, bo – wbrew temu czego można dowiedzieć się z amerykańskich filmów – nie tylko Stany Zjednoczone [podobno] są obiektem zainteresowania kosmicznych przybyszy, a może przybyszy spoza naszego wymiaru.

I bardzo prosimy – nie chodzi o to, czy wierzymy, czy nie w obecność kosmitów, ale o to by zawsze pozostawać otwartym, zawsze być gotowym do rozmowy.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *