Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 28 maja. Goście: Renata Mieńkowska-Norkiene, Jakub Grygowski, Tomasz Rzymkowski.

Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 28 maja. Goście: Renata Mieńkowska-Norkiene, Jakub Grygowski, Tomasz Rzymkowski.

 

Wolność człowieka jest wartością największą, jest jedynym i prawdziwym fundamentem, na którym opiera się funkcjonowanie społeczeństw. Dzięki niej możliwy jest wszechstronny, dynamiczny rozwój, dzięki niej możliwa jest prawdziwa dyskusja a ścieranie się poglądów prowadzi do przełomów naukowych, tworzenia się nowych idei. Wolność słowa jest immanentną cechą wolności. Bez niej jesteśmy niewolnikami, którym jedyne co wolno, to cieszyć się z drobiazgów bez jakiejkolwiek pewności jutra.

Dlatego dziś zajmiemy się sprawą Toommy’ego Robinsona, angielskiego blogera, który został zatrzymany pod gmachem sądu w Leeds, w którym toczy się proces grupy muzułmańskich bandytów odpowiadających za gwałty, w tym gwałty na nieletnich, zmuszanie do prostytucji, etc. TommyRobinson został zatrzymany i natychmiast skazany na 13 miesięcy więzienia za zakłócanie porządku zaś media brytyjskie mają zakaz informowania o tej sprawie!

Dziś będziemy rozmawiać o szaleństwie politycznej poprawności, strachu przed islamskimi radykałami, który karze robić ludziom – sędziom, politykom, urzędnikom – rzeczy podłe.

Zastanowimy się, czy to koniec wspaniałej historii Europy, która przez stulecia przewodziła światu wyznaczając kierunki rozwoju, czy też może sprawy takie jak ta Tommy’ego Robinsona spowodują, że Europejczycy się obudzą, walną pięścią w stół i pogonią lewacką bandę.

A tak wyglądał protest przed siedzibą Premiera na Downing Street:

https://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/tommy-robinson-protest-downing-street-whitehall-free-latest-arrest-police-a8371616.html

 

Zdjęcie pochodzi z serwisu www.altnewsmedia.net

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *