Audycja na biegu Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT

Test Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT

Audycja na biegu Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT to test auta dokładnie omówiony przez Pawła Kubalskiego, który kontynuuje testowanie japońskiej motoryzacji…

Audycja na biegu Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT

Rynek samochodów klasy premium już dawno zwojowało “niemieckie trio”. Prawie dekadę temu, po amerykańskim “pojedynku” z lexusem, dla którego infiniti miało stać się konkurencją na zachodzie, przyszedł czas na debiut na naszym kontynencie. Japońska marka chciała wejść na przekór konkurencji oferując coś zupełnie innego niż na europejskie standardy przystało. I tak się stało. Infiniti Q50 jest jednym z wiodących, uwodzicielskich modeli marki. Przyciągający wzrok każdego swoją oryginalnością i elegancją luksusowy sedan staje się potężnym przeciwnikiem, bo to auto japońskim inżynierom udało się perfekcyjnie. Bezpieczny Zakup Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT pokazuje, że ekologia może iść w parze z niesamowitą frajdą z jazdy, nie zabierając przy tym ani kawałka przyjemności martwieniem się o ekonomię.

Audycja na biegu Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT

Sercem naszego hybrydowego infiniti jest 3.5 litrowa V6, która generuje aż 364KM i 564 Nm. “Setkę” uzyskujemy już w ciągu 5 sekund od mocnego wciśnięcia pedału gazu wbijając nas w fotel. Ale to nie koniec atrakcji jakie szykuje nam Q50s. Podczas tankowania możemy doznać lekkiego zdumienia, bo ten samochód wypije nam średnio 8l na 100km jazdy. Można uwielbiać to auto, ale nie da się go nienawidzić. To auto jest po prostu inne niż wszystkie – wsiadając za kierownicę walczysz że sobą, aby z niego wyjść. Stajecie się jednością, Ty rozkazujesz – on wykonuje polecenia bez najmniejszego zastanowienia. Reakcja na pedał gazu jest natychmiastowa, niezależnie od prędkości. Czy nasi sąsiedzi z zachodniej granicy mają się czego obawiać? Posłuchajcie:

Audycja na biegu Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT 1

Audycja na biegu Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT 2

Audycja na biegu Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT 3

Audycja na biegu Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT 4

Audycja na biegu Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT 5

Przeczytaj Test Infiniti Q50S AWD HYBRID DCT

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *