Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 25 czerwca. Goście Jerzy Meysztowicz, Wawrzyniec Konarski, Piotr Łysakowski, Sławomir Mentzen

Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 25 czerwca. Goście Jerzy Meysztowicz, Wawrzyniec Konarski, Piotr Łysakowski, Sławomir Mentzen

 

Kilkunastu Polaków uprawiających sport kopany poległo. Poległa również Polska – tak można wnosić z komentarzy. Katastrofa września ’39 to pikuś przy przegranej z Kolumbią.

Miną dwa, trzy miesiące i wszyscy zapomną o klęsce dobrze grającej w reklamach drużyny

I oto pojawia się pytanie:.

Gdyby polska reprezentacja osiągnęła sukces, wtedy obejrzelibyśmy obrazki z Pałacu Namiestnikowskiego zwanego Prezydenckim? Wręczanie odznaczeń, mowy pochwalne, etc.?

Zapewne tak.

Ponieważ jednak piłkokopacze przerżnęli, to zacznie się rozliczenie, w którym cały Naród Wybrany, czyli Chrystus Narodów, będzie uczestniczył – już minutę po zakończeniu meczu już pojawiły się opinie i komentarze.

Ludzie! To tylko sport i zabawa kilkunastu gości a wy z tego robicie sprawę?

Boli was porażka z Senegalem i Kolumbią a nie boli was dokręcanie śruby MiŚiom, czyli małym i średnim przedsiębiorcom? Nie boli Was, że „polski” fiskus ściga polskich przedsiębiorców? Nie boli Was, że „polski” rząd z waszych pieniędzy dofinansowuje zagraniczne inwestycje? Nie boli Was i nie obchodzi, że szykuje się katastrofa demograficzna a żadna dotychczasowa ekipa rządowa nic nie zrobiła by problem rozwiązać?

O tym porozmawiamy, ale także o zmianach w ordynacji wyborczej do europarlamentu, sojuszu niemiecko-francuskim i kłopotach koalicji CDU/ CSU.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *