Odmienny punkt widzenia – piątek 29 czerwca. Goście: Janusz Krakowiak, Piotr Łysakowski, Andrzej Laskowski.

Odmienny punkt widzenia – piątek 29 czerwca. Goście: Janusz Krakowiak, Piotr Łysakowski,  Andrzej Laskowski.

Na szczęście wróciła ładna, słoneczna pogoda. Na ulicach powinno być mniej ludzi – bo wakacje – a na drogach więcej plastikowych worków – bo wakacje.

Cóż – taki mamy klimat.

Dziś w audycji o zbuntowanych sędziach Sądu Najwyższego, nowelizacji świeżo znowelizowanej ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej; porozmawiamy również o tym jak tonący brzytwy się chwyta, czyli czym dla Kanclerz Niemiec jest szczyt europejski, w którym  [nie]zdecydują się losy uchodźców, ale po którym mogą zdecydować się ostatecznie losy koalicji CDU/ CSU i pozycji samej Kanclerz.

A na koniec rozmowa o gospodarce i filozofii – o tym co jest ważne tu i teraz oraz o tym co jest ważniejsze tu i teraz. Porozmawiamy więc o ustawie o podatku VAT, split paymencie, rozbuchanym socjalizmie i socjalnym rozdawnictwie oraz o tym czy coś łączy ibn Arabiego z mistrzem Eckhartem.

Poruszymy również temat straży miejskiej – warszawskiej straży miejskiej, której członkowie [oczywiście, nie wszyscy] nie charakteryzują się nazbyt subtelnym intelektem [szczerze mówiąc raczej zerowym potencjałem], za to empatię maję na poziomie zera absolutnego, czyli dużo mniej niże zero.

Jestem przeciwnikiem tzw. aborcji oraz eutanazji, ale dla większości polityków i straży miejskiej zrobiłbym chętnie wyjątek.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *