Audycja na biegu Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD

Audycja na biegu Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD

Audycja na biegu Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD to test auta dokładnie omówionego przez Pawła Kubalskiego, który kontynuuje testowanie japońskiej motoryzacji…

Audycja na biegu Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD

Moda na SUV-y wciąż trwa i podkreślamy to w każdym teście. No tak już jest, że w takim wydaniu samochody sprzedają się najlepiej. Nic więc dziwnego, że SUV-ów jest najwięcej w ofercie producentów samochodów. Nie inaczej jest w Mitsubishi, gdzie producenci zmieniają ofertę z naciskiem na ten segment. Mieliśmy okazję testować nowe Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD, które dla mnie osobiście wygląda lepiej niż nie jeden samochód marki. A jak prowadzi się testowany SUV? O tym dzisiejsza Audycja na biegu.

Audycja na biegu Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD

Mitsubishi idąc za modą postanowiło reaktywować model Eclipse tworząc ze sportowego coupe SUV-a. Jako marka kultywująca konserwatywne podejście do projektowania samochodów zaskoczyła wszystkich tworząc SUV-a, który jednocześnie jest połączeniem ze sportowym coupe. Przód Eclipse Cross jest agresywniejszy od poprzednika, i wygląda naprawdę ładnie i nowocześnie. Charakteru nadaje nadwozie z reflektorami LED wkomponowane w grill i zderzak. W środku jest dużo miejsca, nikt nie będzie narzekał, że jest za ciasno, dodatkowo kanapę z tyłu można regulować. Po środku jest 7-calowy ekran dotykowy, który jest czytelny i bardzo funkcjonalny. Jest również touchpad, niestety jego obsługa daje wiele do życzenia. W Mitsubishi Eclipse Cross jest bardzo dobra widoczność, co jest bardzo dużym plusem. Zawdzięczamy to dużym lusterkom zewnętrznym, tylnej szybie oraz kamerze cofania 360 stopni. Jak to w benzyniaku bywa, spalanie różni się w zależności jak jedziemy. Przy codziennej zwykłej jeździe będzie wynosiło 7,5-8l., przy 90 km/h wyrobimy się w 5l., jeśli jednak wciśniemy mocniej pedał gazu to spalanie może nam mocno podskoczyć do góry. Mimo to jestem pozytywnie zaskoczona tym samochodem, bardzo dobrze się go prowadzi i można mieć naprawdę dużo frajdy prowadząc Eclipse Cross.

Audycja na biegu Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD 1

Audycja na biegu Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD 2

Audycja na biegu Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD 3

Audycja na biegu Mitsubishi Eclipse Cross CVT AWD 4

Przeczytaj Okiem Technicznym

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *