Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 27 sierpnia Tomasz Kowalczuk, Jerzy Krüger-Paprota, Grzegorz Długi, Bożena Kamińska, Piotr Łysakowski

Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 27 sierpnia Tomasz Kowalczuk, Jerzy Krüger-Paprota, Grzegorz Długi, Bożena Kamińska, Piotr Łysakowski

 

Dziś dwa podstawowe tematy – pozornie niezbyt ze sobą związane, ale w rzeczywistości mocno powiązane.

Po pierwsze zastanowimy się, dlaczego politycy nie szanują wyborców traktując ich jak masę niedorozwojów, która łyknie wszystko jak przygłupie pelikany. Dowodów na to jest aż nadto a ostatnim jest 1. billboardowa kampania POPiS-u oraz 2. Rozdawnictwo kasy a wszystko w związku z nadchodzącymi wyborami samorządowymi.

Odpowiedź może brzmieć następująco:

Politycy nie szanują wyborców, ponieważ wyborcy nie szanują sami siebie.

Drugim tematem będzie nadchodzący Polexit, bo czy to się Szanownym Słuchaczom podoba, czy nie, to rację mieli wszyscy ci, którzy mówili i ostrzegali, że końcowym rezultatem rządów „dobrej zmiany” – poza przywróceniem PRL-u – będzie wymaszerowanie Polski z Unii Europejskiej a kierunek marszu? Oczywiście wschód.

Pogadamy również o tym, co się zarzuca mniejszości niemieckiej i dlaczego – ale nie, nie w Polsce, w Rumunii. I dlaczego temat jest ważny.

Oczywiście, nie zabraknie również tematów gospodarczych.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *