Odmienny punkt widzenia – piątek 31 sierpnia Grzegorz Majchrzak, Bożena Kamińska, Piotr Łysakowski, Jerzy Krüger-Paprota.

Odmienny punkt widzenia – piątek 31 sierpnia Grzegorz Majchrzak, Bożena Kamińska, Piotr Łysakowski, Jerzy Krüger-Paprota.

Dziś przypada okrągła, trzydziesta ósma rocznica podpisania tzw. porozumień sierpniowych. Jak wiemy z historii, ze strony tzw. rządu porozumienie podpisał niejaki Jagielski a ze strony strajkujących dwaj niezłomni, bliźniaczy żołnierze wyklęci Lech i Jarosław, którzy wcześniej założyli Komitet Obrony Robotników, poprowadzili mszę na Pl. Zwycięstwa w Warszawie, przewodzili działaniom partyzanckim przeciw instalującej się komunistycznej władzy a nawet kierowali Powstaniem Warszawskim i doradzali generałowi Tadeuszowi Rozwadowskiemu w czasie tzw. Bitwy warszawskiej. Doradcą prawnym niezłomnych był znany działacz antykomunistyczny i obrońca w procesach działaczy opozycyjnych mecenas Stanisław Wallenrod Piotrowicz.
W związku z tym, dzisiaj porozmawiamy o:
– destrukcyjnej roli związków zawodowych, które powinny zostać – dla swojego, ale przede wszystkim naszego dobra – wysłane z misją w okolice pierścieni Saturna, bez prawa do powrotu;
– gwałceniu historii i co z tego wynika dla nowych wierzących w światłe przywództwo Umiłowanego Przywódcy;
– światłym przywództwie Umiłowanego Przywódcy;

Na koniec wieści z Kalifatu Germanii, gdzie jakiś niepoprawny blondas został wysłany przez dwóch miłosiernych wiernych na łono Abrahama i co z tego wynika dla polityki.

Jak zwykle nie obejdzie się bez tematów gospodarczych, czyli pogadamy kto i skąd zajumał kasę i co jest jeszcze do zajumania.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.