Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 3 września Jerzy Caliński, Dariusz Loranty, Tomasz Rzymkowski, Jerzy Krüger-Paprota

Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 3 września Jerzy Caliński, Dariusz Loranty, Tomasz Rzymkowski, Jerzy Krüger-Paprota

Wrzesień miesiącem pamięci – tak było kiedyś. A dziś…? Dziś też musi być miesiącem pamięci.

Po pierwsze – miesiącem pamięci o nieudacznictwie „elit” rządzących tzw. II Rzeczpospolitą, która odeszła w przeszłość nagle i podle za sprawą niewyszukanych intelektualnie przywódców (historia zupełnie jak dziś…) oraz gównianych wojskowych strategów (historia zupełnie jak dziś…).

Biernych, miernych, ale wiernych. BMW w natarciu…

Po drugie – miesiącem, w którym decyduje się, w jakim państwie żyjemy; czy będzie to państwo „dobrej zmiany” – co nie daj Bóg, czy też „naszej zmiany”, która wysadzi całą hołotę politycznych geszefciarzy w kosmos – co daj Bóg.

I tym zajmiemy się w audycji w pierwszej jej części – historią i samorządem.

Po drugie zajmiemy się sprawą krwiożerczych drzew, które polują na kierowców oraz drugą poprawką do amerykańskiej konstytucji, której to poprawki idea jest wstrętną wszystkim polskim rządom od stu lat. Zajmiemy się więc powszechnym prawem do posiadania broni.

A teraz wyjaśnienie dlaczego ten temat – otóż 14 września „Sejm niemy”, któremu przewodzi ślepy i głuchy, zajmie się nowelizacją ustawy, której przyjęcie oznacza, że posiadanie pilnika do paznokci będzie karane zsyłką oraz rozstrzelaniem.

Wciąż jakieś 40% potencjalnych wyborców jest za PiS-em a prawie 20% za PO…

Ludzie – co jest z Wami?

Do reszty zdurnieliście?

 

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *