Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 10 września Lech Kryszałowicz, Andrzej Maciejewski, Jerzy Meysztowicz, Piotr Łysakowski, Jerzy Krüger-Paprota

Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 10 września Lech Kryszałowicz, Andrzej Maciejewski, Jerzy Meysztowicz, Piotr Łysakowski, Jerzy Krüger-Paprota

W dzisiejszej audycji, oczywiście, zajmiemy się wyborami samorządowymi – festiwal obietnic na konwencjach wszystkich tzw. głównych sił politycznych był rozwalający. A to z pewnością nie koniec.

Przy okazji – zwróciliście może uwagę, że Prawo i Sprawiedliwość nie kryje się z groźbami? Bo czym, jeśli nie groźbami, jest stwierdzenie, że – cytat z pamięci – „zależy nam by samorządy współpracowały z rządem, bo wtedy będą otrzymywały kasę”?

Od miesięcy mówimy, że wybory samorządowe mają być wyborami samorządowymi a nie votum zaufania/ nieufności. Prosimy, błagamy i przekonujemy byście, Szanowni Słuchacze, decydowali rozumnie, byście nie dali się wpuścić w maliny i nie łykali jak pelikany partyjnego pieprzenia.

Zobaczymy wkrótce, czy coś do kogoś dotarło.

W Niemczech doszło do kolejnego zabójstwa popełnionego przez „imigrantów”, czyli podróżników po socjal. Odpowiedź niemieckiego społeczeństwa wciąż mieści się w normach współcześnie-europejskich – marsze. Pytanie tylko, kiedy odpowiedź będzie przeszło-europejska i zaczną się jakieś pogromy?

Ciekawie zrobiło się w spokojnej, mlekiem i miodem oraz migrantami płynącej Szwecji – i o tym również porozmawiamy.

Na koniec – jak zwykle – krótka lekcja ekonomii libertariańskiej, czyli jedynie słusznej.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *