Odmienny punkt widzenia 24 września 2018 Gość Robert Bernatowicz

Odmienny punkt widzenia 24 września 2018 Gość Robert Bernatowicz

W najbliższej audycji „Odmienny punkt widzenia” tylko jeden gość i tylko jeden temat a sama audycja będzie bardzo odmienną od dotychczasowych.

Przede wszystkim ze względu na osobę gościa a po wtóre ze względu na temat.

Gościem – jedynym – będzie Robert Bernatowicz, który jest postacią wyjątkową.

Jest dziennikarzem najlepiej ocenianej stacji telewizyjnej, jest „kapitanem Nautilusa”, jest człowiekiem, który odważnie prezentuje swoje rozumienie otaczającej nas rzeczywistości i nie boi się występować przeciw „kanonom”, czy „oficjalnym prawdom”.

Jego „Nautilus” nie jest tylko zbiorem opisu zdarzeń, czy ufologicznego „folkloru”, jest skarbnicą informacji, z którymi każdy powinien się zmierzyć a przynajmniej powinien się zapoznać.

Dzisiejsza audycja „Odmienny punkt widzenia” nie będzie poświęcona rozważaniom na temat UFO, obecności obcych, etc. – będzie miała zupełnie inny, nieco metafizyczno-kontemplacyjny, charakter. Porozmawiamy o Bogu, religiach i drogach na szczyt, tudzież rzekach, które wpadają do morza.

Niezbyt jasne? W audycji znajdzie się wyjaśnienie.

Audycję nagraliśmy kilkanaście dni temu i dlatego nie ma np. „kartki z kalendarza”, czyli krótkiej informacji o tym, co się zdarzyło 24 września w Polsce i na świecie – ale to chyba nie jest problem.

Zdjęcie ilustrujące opis audycji pochodzi ze zbiorów Fundacji Nautilus, na której stronę zapraszamy

https://www.nautilus.org.pl

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *