Warsztaty teatralne dla dorosłych

Dorośli spełniają marzenia o aktorstwie – warsztaty teatralne

Teatr Młyn przygotował świetną propozycję dla osób dorosłych, które marzyły o tym, aby zostać aktorami lecz ich życie potoczyło się trochę inaczej. Nigdy nie jest za późno, aby spełniać swoje marzenia. Grupa teatralna dorosłych WODA NA MŁYN prowadzi nabór uzupełniający do swojej grupy. Zapisz się już dziś i zacznij spełniać swoje marzenia o aktorstwie!
Warsztaty teatralne
I edycja warsztatów odbyła się w marcu-czerwcu 2018r. gromadząc grupę twórczych i energicznych ludzi różnych profesji. Grupa pod opieką artystyczną aktora i reżysera Bartosza Mazura wystawiła na scenie Teatru MŁYN spektakl autorski “Sploty”, będący kompozycją wielu opowieści, wedle własnych pomysłów uczestników. Tematem spektaklu były relacje z najbliższymi. Ideą przewodnią II edycji jest także realizacja spektaklu według pomysłu grupy. Tym razem tematem planowanego przedstawienia będzie jednak jedna opowieść, ale widziana z różnych perspektyw, oczami wielu osób, z których każda ma swój własny obraz tego samego wydarzenia. Warsztaty będą swoistym teatralnym studium emocji, które sprawiają, że widzimy rzeczywistość w różnych barwach i odcieniach. Cykl rozpoczną intensywne zajęcia aktorskie. Następnie uczestnicy przejdą wspólnie wszystkie etapy realizacji spektaklu: od pomysłu, przez wspólne skomponowanie scenariusza, próby, reżyserię światła aż do wystawienia spektaklu na profesjonalnej scenie (pokaz odbędzie się dwukrotnie).

Warsztaty teatralne – dla kogo:

  • dla dorosłych w każdym wieku, czyli 18+
  • dla osób pracujących teatralnie z grupami dzieci i młodzieży – nauczycieli, instruktorów teatralnych;
  • dla osób piszących do szuflady i nie tylko;
  • dla widzów Teatru MŁYN i teatru w ogóle;
  • dla osób nieśmiałych i tych, które rozsadza energia;
  • dla osób, które chcą się skonfrontować z własnymi marzeniami, ograniczeniami, potrzebami, przeżyć przygodę, doświadczyć czegoś nowego, a może nawet zmienić swoje życie.

Warsztaty teatralne – terminy i warunki zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 września mailem na adres projekty@fundacjamlyn.pl. Należy podać imię nazwisko, wiek, nr telefonu i krótko napisać, dlaczego chcę wziąć udział w projekcie. Rekrutacja polegać będzie na rozmowie z prowadzącymi. Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 6 października (godziny podamy zgłoszonym na kilka dni przed terminem). Zajęcia będą odbywały się od 13 października w każdą sobotę w godzinach 11:30-14:30. Łącznie przewidzianych jest 15 zajęć plus 2 pokazy. Liczba osób w grupie: 10-14 uczestników. Zajęcia są odpłatne.
Zajęcia odbywać się będą na scenie Teatru Młyn przy ulicy Jezuickiej 4 na Starym Mieście w Warszawie.

Zobacz Tradycja w miodzie zaklęta czyli impreza u Pszczelarzy

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *