Audycja na biegu Ford EcoSport EcoBoost 140KM ST Line

Audycja na biegu Ford EcoSport EcoBoost 140KM ST Line

Audycja na biegu Ford EcoSport EcoBoost 140KM ST Line to test auta dokładnie omówionego przez Pawła Kubalskiego, który kontynuuje testowanie amerykańskiej motoryzacji…

Audycja na biegu Ford EcoSport EcoBoost 140KM ST Line

Moda na SUV-y i crossovery wciąż trwa w najlepsze. Teraz królują podwyższone samochody, ale nieco mniejsze. Ford kazał nam czekać dosyć długo na takie auto. Ale o to jest nowy Ford EcoSport EcoBoost 140KM ST line. Jest to idealny samochód do miasta, nie za duży, zwinny i pojemny, a z mocnym silnikiem możemy wybrać się nawet na autostradę. Wygląda naprawdę ładnie, ale jak radzi sobie na drodze? O tym dzisiejszy Bezpieczny Zakup Ford EcoSport EcoBoost 140KM ST Line.

Audycja na biegu Ford EcoSport EcoBoost 140KM ST Line

Wersja EcoSport, którą teraz testujemy zadebiutowała w 2012 roku w innych regionach świata. Do Europy auto dotarło po liftingu. Możemy zauważyć atrapę chłodnicy w części nadwozia, tak jak to ma w zwyczaju w innych „podwyższonych” modelach Forda. Samochód prezentuje się zadziornie ale i nowocześnie. W wersji ST-Line wrażenie robią dodatki stylistyczne typu czarny dach czy zmodyfikowane zderzaki. Środek jest bardzo poprawny ale i bardzo ładny. Kokpit po środku przypomina środek Fiesty. Wszystko jest nowoczesne ale i wykonane z najwyższą starannością. Widać wysoką jakość wykończenia środka. A jak wygląda ekonomia w tym przypadku? Jest to benzyniak, więc jak na benzyniaka przystało powyżej 120 km/h spalanie szło jak szalone i wynosiło nawet 9,1 przy 150 km/h. Natomiast przy jeździe w mieście nie jest źle, spalanie wyniosło podczas testu 6,8l/100km. Nie ma co ukrywać, że jest to takie idealne auto do miasta, wszędzie się zmieści i nie zrujnuje naszego budżetu. Koszt EcoSporta zaczyna się od ok.70 000 zł w podstawowej wersji, i rośnie wraz z wymaganiami. Więc jak widać cena też nie powala. Tym bardziej, że przy takim cenniku można już kupić samochód rodzinny, nie tylko do miasta ale i w trasę.

Audycja na biegu Ford EcoSport EcoBoost 140KM ST Line 1

Audycja na biegu Ford EcoSport EcoBoost 140KM ST Line 2

Audycja na biegu Ford EcoSport EcoBoost 140KM ST Line 3

Audycja na biegu Ford EcoSport EcoBoost 140KM ST Line 4

Zobacz Test Ford EcoSport EcoBoost 140KM ST line

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *