Odmienny punkt widzenia 5 października Goście Stefan Traczyk, Renata Mieńkowska-Norkiene, Sebastian Ross, Jerzy Krüger-Paprota

Odmienny punkt widzenia 5 października Goście Stefan Traczyk, Renata Mieńkowska-Norkiene, Sebastian Ross, Jerzy Krüger-Paprota

Można rzec – obserwując to co dzieje się na naszym kontynencie – że Adolf wiecznie żywy. Niestety.

Dzieje się w naszej ukochanej zsocjalizowanej Europie – do boju o populistyczną sprawiedliwość ruszają zastępy włoskich polityków, którzy są na najlepszej drodze do wysadzenia strefy euro w powietrze.

W tym kontekście nie bez znaczenia jest sytuacja na Wyspach Brytyjskich, dlatego połączymy się z Lądkiem Zdrojem, z którego najświeższe informacje przekaże nasz nowy gość.

https://www.express.co.uk/news/politics/1026910/brexit-news-theresa-may-conservative-rebellion-latest

Wrócimy także do sprawy Tommy’ego Robinsona

http://www.itv.com/news/2018-09-27/tommy-robinson-quietly-confident-ahead-of-contempt-of-court-case/

W dzisiejszej audycji „Odmienny punkt widzenia” zajmiemy się także analizą społeczną – zastanowimy się, czy jesteśmy świadkami bezpardonowego ataku na Kościół Katolicki, czy też może jednak tylko kontynuacji dyskusji o bardzo świeckiej instytucji religijnej. Przy okazji spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: jak to jest, że wiele osób zabiera głos w dyskusji, choć za cholerę nie mają żadnych danych oraz „predyspozycji” by to czynić?

Zajmiemy się również jesienną przyrodą – porozmawiamy o tym, co w trawach, krzewach i drzewach piszczy i trzeszczy a na koniec kolejna lekcja konserwatywnego libertarianizmu.

 

 

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *