Odmienny punkt widzenia piątek 12 października Grzegorz Długi, Jerzy Krüger-Paprota, Jakub Grygowski, Mariusz Szewczyk, Halina Bonecka

Odmienny punkt widzenia piątek 12 października Grzegorz Długi, Jerzy Krüger-Paprota, Jakub Grygowski, Mariusz Szewczyk, Halina Bonecka

 

W najbliższej audycji „Odmienny punkt widzenia” porozmawiamy o samorządzie, samorządowcach i obietnicach wyborczych zmiksowanych z groźbami.

Wybory za trochę ponad tydzień, więc festiwal połączony z referendum robi się coraz ciekawszy – wykorzystywane są twarze, taśmy i zmanipulowane statystyki a wszystko, ofkoursik, ku chwale socjalistycznej ojczyzny oraz światłej przyszłości, która nas wszystkich dopadnie.

Mateusz Stirlitz –Wallenrod Morawiecki snuje opowieści dziwnej treści, „totalna opozycja” nie pozostaje dłużna snując jeszcze bardziej draczne opowieści a w tym wszystkim my, którzy zdecydujemy o przyszłości naszych małych ojczyzn i którzy najbardziej możemy dostać po dupie.

To w pierwszej części.

W drugiej sprawy ogólniejsze, ale też mające swoje przełożenie na funkcjonowanie samorządu, dlatego naszym gościem będzie zastępca przewodniczącego sejmowej Komisji Finansów Publicznych, z którym porozmawiamy, między innymi, o relacjach rząd-samorząd.

Zajmiemy się również tematami trochę bardziej odległymi od spraw związanych z naszymi małymi ojczyznami i wybierzemy się w krótką podróż po zsocjalizowanej Europie, w której szykuje się niezła przebudowa układów sił.

Będą też wieści z Lądka Zdroju oraz kolejna lekcja libertarianizmu.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *