Odmienny punkt widzenia poniedziałek 15 października Krzysztof Szatybełko Sebastian Ross Jan Żaryn Piotr Łysakowski Jerzy Krüger-Paprota

Odmienny punkt widzenia poniedziałek 15 października Krzysztof Szatybełko Sebastian Ross Jan Żaryn Piotr Łysakowski Jerzy Krüger-Paprota

 

W dzisiejszej audycji „Odmienny punkt widzenia” będziemy kontynuować rozmowę o samorządzie, o tym jak funkcjonuje a jak powinien funkcjonować i co zmienić, jeśli w ogóle coś.

Porozmawiamy także o wojnie totalnej między większością sędziów a „dobrą zmianą” i co z tego dla nas wynika – a nie wynika nic dobrego.

Przy okazji zastanowimy się, ile nam jeszcze brakuje by ostatecznie zerwać niż łączącą nas z Europą i jak mocny jest łańcuch przykuwający nas do Władimira Władimirowicza Putina.

W krótkiej lekcji konserwatywnego libertarianizmu dziś wpływ rządowego rozdawnictwa (czytaj: kupowania głosów wyborców), ukrywanego pod pojęciem „programy socjalne”, na rynek pracy i zmiany demograficzne. W Polsce i w Europie, i w tym celu połączymy się z Lądkiem Zdrojem.

Do poczytanie przed audycją:

https://finanse.wp.pl/to-bylby-hamulec-reczny-polskiej-gospodarki-wyjazd-wszystkich-ukraincow-z-polski-to-scenariusz-apokalipsy-6304837649979521a

Zajmiemy się również małym trzęsieniem ziemi w Bawarii (ale będącym zapowiedzią dużego w Niemczech), czyli wynikami lokalnych wyborów – czyli:

Mieliśmy rację, że będzie kiepsko a teraz ocenimy tylko skalę zniszczeń.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *