Teatr improwizowany Mia100W ponownie w Teatrze Młyn

Teatr improwizowany Mia100W
Źródło: Facebook

Teatr improwizowany Mia100W ponownie w Teatrze Młyn

Serdecznie zapraszamy już po raz kolejny do Teatru Młyn na gościnny występ Teatru improwizowanego Mia100W. Hasłem przewodnim spektaklu będzie MŁYN-RODZINA-ZWIĄZEK.

Teatr improwizowany Mia100W – Po pierwsze związek

Co to znaczy być w związku? Być w związku, czyli istnieć w pewnego rodzaju zależności, określać siebie względem kogoś. Jesteśmy zwierzętami uspołecznionymi, jesteśmy ze sobą związani. Czym? Wspólnym polem doświadczeń, miłością, nienawiścią, relacjami rodzinnymi? Zawsze jednak związani, rzadko kiedy – osobni. Kiedy stajemy się osobni, stajemy się nieczytelni, niezrozumiali, wyobcowani… obcy.

Teatr improwizowany Mia100W
Źródło: Facebook

A zatem w relacjach z innymi szukamy swojej tożsamości i idziemy przez życie po krętych ścieżkach wzajemnych powiązań. Dlatego też, odwołując się do tego powszechnego zjawiska, Mia100W chce sprawdzić w warunkach improwizacji teatralnej granice i przestrzenie tego co ludzi łączy. Sprawdzą co mówią o nas nasze związki, bo opowiadanie jest przecież istotą teatru.

Improwizacja to twórczość oparta na spotkaniu twórców i rodzącej się w wyniku tego więzi, której owoce nigdy nie są do końca przewidywalne. Wieczór improwizacji teatralnej powinien więc przybrać kształt spotkania wypełnionego opowieściami naznaczonymi żywiołem spontaniczności – zaskakującymi, odkrywczymi.

Kiedy? 27 października, godzina 18:00

Gdzie? Teatr Młyn ul. Jezuicka 4 w Warszawie

Bilety? Od 15 zł

Zobacz Perfumy. Oryginalne czy nie, jak odróżnić.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.