Koncert charytatywny dla Leonarda i Oresta Juchełko-Bieroń

Koncert charytatywny dla Leonarda i Oresta

Koncert charytatywny dla Leonarda i Oresta Juchełko-Bieroń

Sprostowanie:
„Dnia 24.10.2018 r otrzymałam oświadczenie od p. Urszuli S., że rezygnuje z koncertu który miał się odbyć na zebranie dla niej środków niezbędnych do leczenia i rehabilitacji. Z uwagi na to, że rodzina Pani Urszuli stosuje groźby, zastraszanie i nie ufają, że ktoś chce pomóc musieliśmy koniecznie zmienić beneficjenta. Nie możemy sobie pozwolić na oczernianie i psucie dobrego imienia wszystkich ludzi współpracujących z nami. Dlatego nastąpiła zmiana beneficjenta.” – organizator koncertu, Sylwia Lebensztejn

Koncert charytatywny dla Leonarda i Oresta

Wydarzenie odbędzie się na rzecz Leonarda i Oresta Juchełko-Bieroń. Dzieci chorują na autyzm. Potrzebują wielu specjalistycznych terapii, które umożliwią im normalne funkcjonowanie i przystosowanie do dorosłego życia. Dodatkowo Orest posiada zespół Downa i niedosłuch. Niestety musi nosić aparaty słuchowe które umożliwiają z nim kontakt.

Obaj chłopcy są podopiecznymi fundacji Pomocy Dzieciom „PODAJ RĘKĘ MAŁEMU PRZYJACIELOWI”.  Nasza fundacja już od 6 lat pomaga małym serduszkom wracać do zdrowia.

Kiedy? 3.11.2018 – godzina 16:00

Gdzie? Arena Legionowo

Bilety? 50 zł/ 20 zł z legitymacją szkolną

W razie pytań proszę o kontakt z organizatorem koncertu – Sylwią Lebensztejn pod adresem mailowym: sylwia.lebensztejn@o2.pl.

Serdecznie zapraszamy! Bawimy się i pomagamy!

Przeczytaj Teatr improwizowany Mia100W ponownie w Teatrze Młyn

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.