NIEDZIELNE POPOŁUDNIE już niedługo w Teatrze Młyn

NIEDZIELNE POPOŁUDNIE

NIEDZIELNE POPOŁUDNIE już niedługo w Teatrze Młyn

Serdecznie zapraszamy już niedługo, bo 24 listopada do Teatru Młyn, gdzie odbędzie się premiera spektaklu „Niedzielne Popołudnie”. W rolach głównych wystąpią Paulina Holtz, uwielbiana za kreację matki-Polki w spektaklu GABINET, znów wciela się w rolę matki, a może bardziej… żony? Jej partnerem scenicznym jest Michał Sitarski – pierwszy raz na Scenie na Poddaszu.

NIEDZIELNE POPOŁUDNIE

Ostatnie tygodnie kolejnej ciąży. Dzieci łaskawym gestem przygarnięte przez dziadków. Pusty dom. Okazja, żeby podomykać bieżące sprawy zawodowe i odetchnąć chwilę we dwoje. To niedzielne popołudnie mogłoby skończyć się tak pogodnie, jak się zaczęło. Mogłoby. Dzieje się jednak inaczej. Pochylenie się małżonków nad zdjęciem USG wywołuje pełną emocji i wzajemnych oskarżeń rozmowę. Awantura stanowi jakby spiętrzenie, kumulację wielu rozmów, których zabrakło przez lata.

NIEDZIELNE POPOŁUDNIE Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej to niezwykle celny obraz, w którym idealistyczne wyobrażenia o wspólnym życiu zostają skonfrontowane z rzeczywistością. Widz odnajdzie się bez trudu we wziętych wprost z rodzinnego życia scenkach i dialogach. Dynamiczna opowieść, z zaskakującymi zwrotami akcji oraz dużą dozą ciepła i humoru, zadaje pytanie o przyczynę tak wielu rozpadów związków i o drogę do dojrzałego rodzicielstwa.

Kiedy? 22 listopad – pokaz przedpremierowy o godzinie 19:30; 24 listopad – pokaz premierowy o godzinie 19:00

Gdzie? Teatr Młyn przy ul. Jezuickiej 4 w Warszawie

Bilety można kupić online -> https://www.kupbilecik.pl/baza-4845-niedzielne.popoludnie.html

 

Przeczytaj Personalny trener, czyli dlaczego warto ćwiczyć indywidualnie?

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.