Czy zakłady bukmacherskie to tylko piłka nożna?

Zakłady bukmacherskie to znana i coraz bardziej popularna forma rozrywki w Polsce. Poza emocjami związanymi bezpośrednio z samym wydarzeniem sportowym, możemy doświadczyć również napięcia i ekscytacji podczas obstawiania ich rezultatów. I choć zwykle zakłady wzajemne kojarzą nam się z popularnymi dyscyplinami, jak piłka nożna, koszykówka czy sporty zimowe, wielu operatorów oferuje również inne, czasem bardzo niszowe sporty. Na co jeszcze możemy liczyć, gdy chcemy obstawić zakład?

 

  1. Sporty walki również są dostępne
  2. Niszowe sporty również dają zarobić
  3. Bonusy powitalne to coś, co wszyscy lubimy

Sporty walki również są dostępne

Chociaż największy ruch panuje na popularnych dyscyplinach, sporty związane z różnymi technikami walki również zyskują widownię, szczególnie od czasu zwiększenia popularności np. gali MMA. Wielu bukmacherów posiada mieszane sztuki walki w swoim wachlarzu zakładów, a niektórzy z nich oferują nawet możliwość obstawienia tzw. Fame MMA, czyli gali, w której występują twórcy posiadający swoje konta i audiencję na platformie YouTube. O tym, w jaki sposób można postawić zakład dotyczący tego wydarzenia, możemy przeczytać pod adresem https://lvbet.pl/fame-mma.

Niszowe sporty również dają zarobić

Poza dyscyplinami związanymi z walką wręcz w ofercie niektórych bukmacherów możemy znaleźć również bardzo niszowe dyscypliny, a także rozgrywki na polu e-sportowym. Szczególnie popularnymi grą niezmiennie od dłuższego czasu jest Counter-Strike: Global Offensive, w którym jako Polska mamy również wiele sukcesów na polu międzynarodowych turniejów i rozgrywek. Z bardziej niszowych sportów w świecie rzeczywistym możemy wybrać np. wyścigi konne, tenis, baseball, a czasem nawet tak egzotyczne sporty, jak curling. Niezależnie od tego, czy wolimy rozgrywki tradycyjne czy wirtualne, wystarczy odrobina szczęścia i trochę wiedzy w danej dziedzinie sportu, aby można było liczyć na trafnie obstawione wyniki rozgrywek.

 

Bonusy powitalne to coś, co wszyscy lubimy

Poprawne obstawianie zakładów wiąże się z dużymi emocjami, ale drugim czynnikiem, dla którego wielu z nas gra, są pieniądze. Legalni bukmacherzy oferujący zakłady na terenie Polski często kuszą nas różnego rodzaju promocjami i bonusami, zarówno dla nowych jak i obecnych użytkowników. Przykładowo, decydując się na założenie konta na platformie LVbet możemy liczyć na bonus powitalny w wysokości nawet 1500 zł. Wystarczy tylko doładować konto kwotą 50 zł i celnie obstawić zakład, na który dostaniemy mnożnik x100.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.