Jak wybrać najlepszego bukmachera?

Najlepsze promocje bukmacherskie na rynku

Rozrastająca się w naszym kraju branża bukmacherska sprawia, że gracze mają coraz większy wybór w aspekcie powitalnych bonusów na udany start. Szukając najlepszej oferty warto pamiętać o kilku bardzo istotnych czynnikach. Liczy się nie tylko kwota bonusu, ale również warunek obrotu, a także forma przyznanej promocji. Pod lupę wzięliśmy ofertę jednego z czołowych bukmacherów w Polsce, czyli firmę STS.

Freebet i bonus powitalny STS

Największy polski bukmacher, czyli Star-Typ Sport prezentuje kompleksową ofertę promocyjną. Nowi użytkownicy, którzy zarejestrują konto w tym serwisie, mogą otrzymać dwa prezenty powitalne. STS kod promocyjny pozwala otrzymać freebet 25 złotych na swobodne zapoznanie się z ofertą serwisu. Jeśli nasz test wypadnie pomyślnie, możemy odebrać premię depozytową do pierwszej wpłaty. Bonus 100% do 1000 złotych to dogodna okazja by powiększyć kapitał początkowy i rozpoznać poważne obstawianie zakładów. Trzeba przyznać, że oferta powitalna STS prezentuje się naprawdę dobrze.

Premia powitalna i bonus bez depozytu STS

STS ma za sobą wieloletni staż na polskim rynku. W tym czasie bukmacher zanotował imponujący wzrost popularności. Bez wątpienia jest to obecnie jeden z najpopularniejszych operatorów. To w dużej mierze zasługa atrakcyjnych bonusów. Na początek bonus bez depozytu o wartości 20 złotych. Następnie, premie depozytowe do dwóch pierwszych wpłat o równowartości 1000 złotych. STSbonus przyznaje bonus w bardzo oryginalne formie premii kursowej. Dzięki niej, nowi gracze mogą powalczyć o większe wygrane obstawiając pierwsze zakłady.

Jak wybrać najlepszego bukmachera?

Wysokość bonusu to nie jedyna rzecz, na jaką warto zwrócić uwagę. Bardzo istotny jest także warunek obrotu, który decyduje o tym, kiedy będziemy mogli wypłacić przyznane w prezencie środki. Pozytywne opinie STS chwalą tego bukmachera za bardzo przystępny i uczciwy warunek obrotu. Jednocześnie, klienci wysoko oceniają ogólną jakość świadczonych usług oraz regularne ligi typerów wziąć udział w zmaganiach z dużą pulą nagród.

Użytkownicy coraz częściej patrzą również na funkcjonalność i nowoczesność wybranego serwisu. Pod tym względem doskonale prezentują się także wystawiane opinie STS. Użytkownicy twierdzą, że obstawianie zakładów w tym serwisie jest po prostu bardzo przyjemne. Co więcej, to jeden z pierwszych bukmacherów, który wprowadził innowacyjną funkcję cash out.

Bukmacherzy  zasługują na wysokie oceny i mają w swojej ofercie atrakcyjne bonusy powitalne. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zarejestrować konto w kilku  serwisach. Dzięki temu możesz wybierać najlepsze promocje oraz wyższe kursy na interesujące Cię wydarzenia.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.