Bezpieczna Podróż

Grupa Mediowa HOBBY wykorzystując swoją ambicję tworzenia mediów z misją, postanowiła stworzyć społeczną akcję „Bezpieczna Podróż”, która wpisuje się w charakter Stacji i Portalu a przy tym odpowiada potrzebom naszych Odbiorców – Mieszkańców Mazowsza. Pierwsza edycja akcji odbyła się między 22.04 a 22.06.2014 roku, a jej finałem była uroczysta Gala w Sali Widowiskowej Urzędu Miasta w Legionowie w dniu 25.06.2014.

Akcja została przyjęta bardzo pozytywnie przez uczestników oraz partnerów i samorządy którzy do niej przystąpili.

Obecnie trwa druga edycja akcji. Rozpoczęła się ona 01.09.2014 roku i potrwa do 09.11.2014. Tą edycję organizujemy razem z Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej, Inspekcją Transportu Drogowego, Kolejami Mazowieckimi, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego, Polonus Busem, Lotniskiem Modlin. Do akcji przyłączył się również szereg samorządów.

Honorowy Patronat nad akcja „Bezpieczna Podróż” objął Marszałek Województwa Mazowieckiego – Adam Struzik.

Celem akcji jest uświadamianie Mazowszan w zakresie bezpieczeństwa.

Podczas akcji na antenie radia Hobby 89’4 FM przeprowadzimy wiele rozmów z ekspertami. Na portalu hobby.pl opublikujemy wiele artykułów związanych z bezpieczeństwem. Przeprowadzimy też konkurs, sprawdzający podstawową wiedzę Mazowszan na temat bezpieczeństwa. Dla uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Tradycyjnie już akcja zakończy się Galą Finałową, którą zaplanowaliśmy na 15.11.2014 roku.