Lato 2015

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”28752″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” img_size=”1074″][vc_column_text]

I edycja letniego wydarzenia modowo – muzycznego, jakim jest Music&Fashion Days – Zegrze 2015 odbędzie się na terenie Hotelu 500. W dniach 11 – 12. 07 oraz 15 – 16.08 obiekt przy ulicy Warszawskiej 31A w Zegrzu zamieni się w miejsce tętniące dźwiękami dobrej muzyki, a oprócz tego goście będą mogli podziwiać nie tylko piękne kreacje naszych projektantów, ale również kandydatki do tytułu Miss Lata 2015.

[/vc_column_text][vc_column_text]Program imprezy skupia się na dwóch aspektach, jakimi są muzyka i moda. Zaprosiliśmy przede wszystkim artystów, którzy wykonują muzykę taneczną, taką, przy której będzie bawił się każdy bez względu na wiek. Natomiast część modowa, to przede wszystkim młodzi projektanci oraz główna gwiazda pokazu – Duet Ewa i Piotr Krajewscy.

Dodatkowa atrakcja podczas wydarzenia Music&Fashion Days to wszystko to, co wydarzy się na wodzie. Będą to m.in.: podróż motorówką po Zalewie Zegrzyńskim, pokazy sprzętu wodnego, pokaz wyczynowych sportów wodnych.
Co jeszcze na lądzie? Nie zabraknie miejsca dla Pań, gdzie będą mogły zadbać o swoją urodę, miasteczka zabaw dla dzieci, znajdzie się również coś dla Panów, czyli spora dawka motoryzacyjnych wrażeń. Mamy też coś dla leniwych i kochających korzystać z kąpieli słonecznych, czyli leżaki znajdujące się tuż przy brzegu! W związku z tym, że jest to piknik rodzinny zapraszamy wszystkich! Postaramy się sprostać oczekiwaniom i przygotować atrakcje, które uatrakcyjnią letni pobyt za miastem. Szczegółowe informacje już wkrótce na stronie hobby.pl.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_empty_space height=”32px”][vc_custom_heading text=”Szukamy najpiękniejszej!” font_container=”tag:h2|text_align:center|color:%23000000″ google_fonts=”font_family:Abril%20Fatface%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space height=”32px”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Szukamy pięknych kobiet, które chcą wziąć udział w wyborach Miss Lata 2015. Konkurs zostanie zorganizowany na terenie Hotelu „500”. Organizatorami wydarzenia są: Hotel „500” z Zegrza, gazeta Twoje Bielany, a także portal hobby.pl.

Jest to pierwsza edycja prestiżowego konkursu dla pięknych kobiet. Celem konkursu jest wyselekcjonowanie i wypromowanie nowych twarzy. Laureatki tego konkursu otrzymają cenne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów i partnerów. Podczas trwania konkursu na wszystkie uczestniczki czekają profesjonalne sesje zdjęciowe, a także dla wybranych udział w pokazach mody.
Podczas konkursu zostanie wybrana Miss Lata 2015, I i II Wicemiss, Miss Foto, Miss Publiczności, a także Miss Internautów. W jury konkursu zasiądą znawcy kobiecego piękna, a także specjaliści z branży fashion, a także dziennikarze i fotoreporterzy. Na zgłoszenia czekamy od 23 kwietnia do 10 czerwca, aby je wysłać, należy wypełnić formularz znajdujący się na portalu hobby.pl. Gala Finałowa odbędzie się 15 sierpnia.
Chcesz zdobyć tytuł Najpiękniejszej? Zgłoś się do nas![/vc_column_text][vc_empty_space height=”32px”][vc_button2 title=”ZGŁOŚ SIĘ DO KONKURSU MISS” align=”center” style=”rounded” color=”blue” size=”lg” link=”url:http%3A%2F%2Fhobby.pl%2Fzglos-sie-do-konkursu-miss%2F||”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]logomiss[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]