Psuje.pl

[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Psuj. Według słownika potocznie, żartobliwie: człowiek, który wszystko psuje, szkodnik. No a jak jest takich dwóch, to już są Psuje dwa.

Na antenie Radia Hobby Psuje spotykają się co tydzień i kłócą dosłownie o wszystko. Nic i nikt nie może czuć się bezpiecznie. Psuje równie aktywnie zdemolują nowinki technologiczne jak i tematy traktowane za zwykłe, codzienne i niewarte większej uwagi. A Psuje jak to szkodniki. Nakręcają się wzajemnie i rozniosą słownie – dosłownie co się da. A czego się nie da to i tak będą próbować.

Psuje nie mają powiązań z producentami, z nikim i niczym się nie liczą. Padają kontrowersyjne zaczepki i wzajemne obrażanie. Psuje potrafią ganiać się po studio, wyrywać sobie mikrofony, zmieniać nagle punkt widzenia w trakcie trwania audycji. Ekipa realizatorów programu ma z nimi ciągłe problemy, bo Psuje w żaden sposób nie dają się opanować. Udostępnienie Psujom studia na godzinny program wiąże się z poważnym zagrożeniem dla otoczenia. Korytarz do studia jest zagradzany taśmą, wprowadzone są szczególne zasady bezpieczeństwa. Psuje za nic mają wzajemny szacunek do siebie na antenie i potrafią nieźle dogryzać.

A po audycji… Grzecznie, potulnie oddają mikrofony. Zaszywają się w kącie, obserwują i knują. Co by tu popsuć w następnej audycji…[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Adam Kowalski

Wieloletni tester. Producent mini telewizyjny. Radiowiec z zamiłowania. Showman targowy. Technologiczny człowiek orkiestra demolujący mentalnie wszelkie diabelskie urządzenia. Jako dziecko szukał prawdy rozbierając wszystko na części. Ponury wesołek albo może wesoły ponurak. Z zamiłowania Psuj Drugi.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”32px”][vc_column_text]

Paweł Adamski

Trener i wykładowca z wieloletnim doświadczeniem. Ponad 30 tys godzin wykładów, ćwiczeń, występów i innych wariactw. Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, samouk informatyczny, egzaminator produktów Microsoft. Urocza wredota pierwszego stopnia. Z zamiłowania Psuj Pierwszy.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Zapraszamy w tym tygodniu na audycję:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *